Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki elveszíteni a szüzességed...

Ciki elveszíteni a szüzességedet 18 éven alul?

Figyelt kérdés
Tudom, h a legtöbb ember megvárja a 18 éves kort, de mi lesz ha nekem előbb veszitem el, ugye nem naon ciki??? lehetséges h felelőtlenség??? vagy nem???
2011. máj. 9. 20:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ti hány évesen veszitettétek el, ha nem titok?? őszintén
2011. máj. 9. 21:28
 12/21 anonim ***** válasza:
felette ciki
2011. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 DJ_Whiteman ***** válasza:

De ez a kor/szüzesség elvesztése ez leginkább csak a csajoknál ilyen nagy téma, és komolyan néha szánalmas hogy hogyan menőznek azok akik nem szűzek...

Jobb ha kivárod a kellő pillanatot, és nem foglalkozol a többiekkel:)

Majd úgyis érezni fogod mikor itt az idő;)

2011. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

A szüzesség elvesztéséhez elég az ujjad is, ha szigorú értelemben vesszük.


2011. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Vok, Naon ezeket hanyagold amúgy annyira mindegy hogy 16-17 vagy 18 alatt nem jó szerintem.
2011. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Nem akarlak savazni, de máshogy nem tudok fogalmazni. Könyörgöm, ha ilyen szlenges megoldásokkal írsz, csak azt fogod sugallani a népeknek h buta és naiv vagy, ami persze EGYÁLTALÁN nem biztos, na de... hogy a kérdésedre is válaszoljak, én 18 éves pasi vagyok(értelem szerűen nem szűz.. sőt.. több nővel volt dolgom mint szeretném néha), párom meg alig öregebb nálad 1 évvel, ő is szűz, és?? ki a ferde far*ú, alvázmosó, *ecit érdekel? Ha egy kicsit értelmesebb körökben mozogsz, rájössz, hogy a pasik jobban szeretik a szűz lányokat, nem, nem azért mert őszintén sikítanak, hanem mert őszintén tudnak szeretni, és még nem tudják megjátszani, hogy jó-e a dolog avagy sem.

Ha rám hallgatsz vársz, egyébként meg azt csinálsz amit akarsz. :)

2011. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

én 16 évesen veszítettem el,egy akkor másfél éves kapcsolatban,azóta is együtt vagyunk,lassan 3 éve :)

18/L

2011. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

fél év múlva 16 leszek...és fél éve együtt vagyok a barátommal és nagyon szeretem tudom hogy ő is . és leszeretnék feküdni vele. már sokszor mondta hogy ha nem akarom akkor nem. de hát akarom.

**

nekem is van egy csomó barátnőm aki evvel menőzik.. nem tudom mért. szerintem semmi olyan nincs benne amitől nagyobbnak tűnnének.

meg hogy ha meg történik pár embernek elmondom és kész. nem kell nagy feneket keríteni az egésznek.


ja és nem ciki. mért lenen az? 14 alatt az..mert még gyerek.. de 15-...belefér(szerintem)

2011. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Értem! köszi az őszinte válaszokat, vannak olyan emberek, pl fiuk, akik azt mondják h nem kell nekik szűz lány mert azok éretlenek és tapasztalatlanok, szerintem is jobb hogyha egy csaj még szűz, nemtudom mi abba a jo h dicsekszenek vele h már nem azok, szánalmas ember az(ha lehet igy fogalmazni) aki azzal dicsekszik, mondjuk én inkább megvárom a biztos pillanatot, minthogy felelőtlenül gondolkodjak és abortusz legyen a vége, szerintetek is jobb igy????
2011. máj. 10. 14:22
 20/21 anonim ***** válasza:

"Tudom, h a legtöbb ember megvárja a 18 éves kort..."


A valóságban ez inkább úgy van, hogy kevés lány várja meg, hogy 18 legyen és azután veszítse el a szüzességét. Meg is nézheted az eredményét. :)

2011. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!