Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Túl szűk lennék ha masztinál...

Túl szűk lennék ha masztinál csak egy ujj fér be?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, és kettő biztos nem fér be... Gondolom a szűzhártya miatt... Egy is épphogy...
2011. ápr. 20. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy se fér be, nagyon fáj, ha már a második ujjpercnél tartok :S
2011. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Annyit kérdeznék hogy hány éves vagy? És ne görcsölj rá hogy szűk vagy attól nem lesz jobb próbálj meg ellazulni, az is lehet hogy majd miután elveszted és elkezdesz nemi életet élni egyre könnyebben fog tágulni szal nem tudom mennyi idős vagy de ne aggódj.
2011. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
42%
nekem is elegge fajt 2 ujjal . arrol ne is beszeljunk mikor megvolt az elso :| . de ki lehet birni :D .
2011. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

első: két ujjpercnél én se tudom tovább, de itt nem arra gondoltam, hanem, hogy vastagságban mennyi fér


második: 20 vagyok, csak hát ilyen téren nincs tapasztalatom :P amúgy most lett csak barátom, és persze még nem akarok lefeküdni vele, de ha eljutunk az ujjazáshoz már, akkor már aggódnék miatta... mármint ha én ujjam alig fér be, övé hogy fog? meg a 2 ujjról ne is beszéljünk... azt azért meg mégse szeretném, hogy a szűzhártyám így szakadjon ki...


harmadik: nem is az hogy fáj, két ujj ténylegesen nem fér be, gondolom a szűzhártya miatt... és azért átszakítani nem szeretném...

2011. ápr. 21. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
A szüzeknek megvan az a tulajdonságuk, hogy szűkek. Dugj fel egy töltőtollat, mert az simán befér, és ha szerencséd van, beléd is folyik.
2011. ápr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest,hogy 2 éves vagy,elég tudatlan.Nem a szűzhártya miatt nem fér eléd vastagabb,ez nem szorít ki semmit,az csak ott van,ha még ott van teljes egészében egyáltalán. :D2 ujjperc az semmi.Ha a barátod fogja csinálni,lehet,hogy óvatos lesz,de nem érzi a határt,ahogy Te,simán be fog csúszni az ujja,ha ügyes,jól benedvesedsz,na meg nyál segítségével.Amúgy én nem vagyok szűz,még is szűk vagyok,a párom pedig nem kis mérettel rendelkezik,mégis élvezetes a szex. :)
2011. ápr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Vegyetek síkosítót! Aztán ha tudsz receptet íratni, Lydocain spré, ha nem, akkor benzocain-t lehet kapni vény nélkül...

De tényleg, van sportoló, akinek kimegy a válla, és fintorog egyet, aztán visszarakja. Inkább élvezzétek, egyszer van iylen, és ne törődj a fájdalommal!

2011. ápr. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úristen! Azért fáj mert szűz vagy könyörgöm, persze, hogy szűk!! Jó ég. Paraszti ésszel fel lehet az ilyesmit fogni. Majd ha meg lesz az első, utána nem lesz ilyen gond, nem kell erre ráparázni..
2011. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!