Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele? (Kérdésed...

Lefeküdjek vele? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy lány azt akarja, hogy vegyem el a szüzességét. Lehet h lesz köztünk valami, de elvileg csak szex. Megtegyem neki? Mondta hogy az orált nagyon szeretné, és h az análban is benne lenne
2011. ápr. 14. 10:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

És Te mar nem vagy szűz 14 évesen?

Nem szabadna gyerekeknek szexszel foglalkozni! Még ebbe a kategoriaba sem irhatnal 14 evesen!

2011. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

a válaszom: NE, ne feküdj le vele. Ez a csaj csak kíváncsi és lehet hoy túlteng a bátorsága. 14 évesen nekem is a szexen járt az eszem, de ha nem vagytok komoly kapcsolatban, és ennyire fiatal, b*szhatod azt, hoy "ő is akarta, sőt, ő kért meg rá", mikor x év múlva sírva kaparja a falat, hogy így vesztette el. Legyen neked több eszed, és ne hagyd, hogy hülyeséget csnáljon, várj még vele egy kicsit.

17/l

2011. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Rendben utolsó, azthiszem rád hallgatok. Szerintem is ez a legjobb... Köszönöm!
2011. júl. 4. 23:46
 24/26 anonim ***** válasza:

utolsó voltam:) de azlrt a petting szerintem se rossz ötlet. Értelmes, kedves srácnak tűnsz, ezért mondtam, amit mondtam:)

17/L

2011. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Zorana válasza:
100%
23:43-al értek egyet :) értelmesebbnek tünsz fiú létedre mint a kis csaj akinek több esze kéne legyen és nem a kíváncsiságának kellene irányítania... mert úgy is megbánja.
2011. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%
De amúgy az se rossz hogy nálam is ugyan ez a helyzet most mint veled... igaz nem beszéltünk erről enynire részletesen mert én alapból mrá kicsit hátráltam hogy 14 évesen így akarja elveszíteni mret szerintem szegényben túlteng a kiváncsiság, én epdig ne makarom ezt kihasználni benne... ha már nem lenne szűz akkor nem probléma de azért így hgy még szűz... tartogassa magát egy olyannak akivel úgy érzi hogy tényleg vele kéne nem pedig egy futókalandban... szóval én is azt tanácsolom amit éntettem: beszéld meg evle hogy max legyen petting :)
2011. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!