Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 2 hónapja van pasim s nagyon...

2 hónapja van pasim s nagyon szeretem.15vok, ő leakar velem fekudni, en még szűz vok, kicsit parázok h mi lesz hiszen nekem 1. alkalom lenne. Szerintetek megtegyem? Vagy mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%
Mi köze van a szenvedélyességnek ahhoz, hogy 1. gyerek ne szexeljen, mert nem neki való, 2. ne az első jöttmentnek adja már oda magát, gyűlölöm az ilyen tiniket, akikbe annyi tartás nem sikerült nevelni, hogy kivárják a megfelelő férfit és alkalmat.
2011. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Szeretik egymást, 2 hónapja együtt vannak, most komolyan, tapsra várjanak? :D

Ez a szüzességkultusz meg amúgy is akkora baromság, szerencsére múlóban van és már inkább csak az öregebbek vannak úgy oda tőle.

2011. ápr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Véleményem szerint egy 15 éves gyerek még ne éljen szexuális életet. Nem marad le semmiről, hogyha tényleg vár még 1-2 évet! Én 18 évesen veszítettem el a szüzességem a mostani barátommal 2 hónap után.Megbántam így visszagondolva,hogy ilyen hamar megtörtént, hiába vagyunk már 4 éve együtt! Bárhogy alakulhatott volna a kapcsolatunk, és később meg csak vertem volna a fejem a falba, hogyha félreismertem volna és egy olyan embernek adtam oda magam elsőnek, aki nem méltó rá. Volt nekem is 15 évesen barátom, úgy éreztem hogy szerelmes vagyok, de csak később ébredtem rá, hogy az talán nem is szerelem volt! Ha mindenképp azt akarod hogy ő legyen az első, szerintem ha tovább nem is, de amíg fél évesek nem lesztek, addig legalább várj! Addigra mégjobban kiismered. Az utolsó kommentelőnek üzenném, hogy a szüzesség elvesztése igenis nagy dolog..
2011. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
hogy hívnak? írd meg üziben mert lehet ismerlek mert van nekem is egy ilyen ismerősöm aki ilyen szituációban van mint te
2012. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!