Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő után "normális" a...

Mennyi idő után "normális" a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha tegyük fel az első barátoddal/barátnőddel vagy együtt, mennyi idő az, miután azt mondod, hogy akkor most már lefekhetünk. (legalább a lány szűz)

És akkor változna ez az időtartam, ha több havi/évnyi barátság után jöttök össze?

Értelmes válaszokat légyszi! Köszi :)


2011. márc. 28. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én speciel, tavaly tavasszal ismertem meg a barátnőmet, augusztus 20 óta járunk és nyárra tervezzük, az első szeretkezést. Vagyis ez attól is függ, hogy mikorra készül fel.

szerintem ez az időtartam kapcsolatonként változó, de szerintem fél év után normális.fél év alatt biztosra megtudjuk, hogy bízhatunk- e párunkban és ha szűz akkor tényleg neki adja-e

2011. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem 4 hónap a minimum...
2011. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felmerül a kérdés, akkor még korai.
2011. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, nem magam miatt kérdeztem, csak érdekel, hogy más pároknál mennyi idő az, miután megtörténik az első.
2011. márc. 28. 16:38
 5/11 anonim ***** válasza:
én 3 hónap után feküdtem le vele, addig minden nap 12 órájában együtt voltunk, nem bántam meg, teljesen érett voltam rá, nagyon sokáig együtt voltunk még utána :)
2011. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1-2 hónap max

tovább felesleges várni

2011. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, fiú vagy, vagy lány? :)
2011. márc. 28. 22:01
 8/11 anonim válasza:

egy barátnőm fél évet várt, 4éve vannak együtt

a másik két hetet 1éve vannak együtt

a másik 2évet:D (egyet cserediák volt) 3évet voltak együtt..

én 1,5hónapot, előtte már ismertük egymást 5hónapja, de teljesen bíztam benne, és nem bírtam tovább várni, 2éve vagyunk együtt. én hoztam fel a szex témát, ő várt volna rám. :)


2OL


és te mennyit vártál végül? megbántad?

2011. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én másfél hónapot vártam, és nem bántam meg. Remélem a későbbiekben sem fogom :)

Csak azért kérdeztem meg, mert a barátnőim mind fél évet, meg éveket vártak, és amikor elmondtam nekik, akkor ki voltak akadva. Pedig a páromat már fél éve ismertem azelőtt, mielőtt járni kezdtünk volna.

18/L

2011. márc. 29. 12:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt bárki is leszólna nem vagyok könnyű vérű!

Az első szexuális kapcsolatom egy olyan fiúval volt akivel nem jártam. Az egyik legjobb barátom volt. Már a megismerkedésünk elején volt valami több a kapcsolatunkban, aztán ez öt év alatt annyit fejlődött, hogy az ágyban kötöttünk ki. Kötődtünk egymáshoz és én szerelmes is voltam. Nem lett belőle kapcsolat csak kétszeri szex.

A következő kapcsolatom sem indult simán. Mondtam a fiúnak aki járni akart velem, hogy én csak egészség ügyi kapcsolatra tartok igényt, nem akarok érzelmi bonyodalmakat, de nem is akarok mindenkivel ágyba bújni. Ha neki megfelel az, hogy csak szeretkezünk (mással nem csak egymással), akkor én benne vagyok. Tisztázni akartam a helyzetet nem, akartam, hogy olyat várjon amit nem akarok adni. Persze olyat várt, és láss csodát lassan megszerettem. Azóta is együtt vagyunk, ennek már 3 éve.

Szóval én hamarabb feküdtem le a szerelmemmel, mint, hogy jártunk volna.

2011. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!