Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj ha egy 12éves lányt...

Baj ha egy 12éves lányt érdekli a szex? Kipróbálta. És az anya egyszer jájön hogy a 12éves lánya nem szűz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 14:08
1 2
 11/18 anonim válasza:
9%

Semmi baj nyugodtan toljad csak vigyázz vele

egyszer mindent elkell kezdeni...

irj üzenetet és megbeszéélljük

2011. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Hogy érdekli, az nem baj. Engem is érdekelt ebben a korban, és 9 éves koromtól menstruáltam.

Hogy műveli, az hatalmas nagy baj, ráadásul büntetendő!

2011. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
81%
Már csak arra lennék kíváncsi melyik hülyének volt ennyi esze hogy lefeküdt veled, ugyanis tényleg büntetendő :)
2011. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak a szex érdekel, nem baj. Nagyon sok kislány (5...9éves) már megtalálja a kis gyönyörkapcsoloját és kapcsolgatja is szorgalmasan. Nem baj. De az nem jo, ha csak ugy kiváncsiságbol szexpartnert keres magának. Testileg, lelkileg, társadalmilag is éretlen. Szervezetének a fogamzásgátlok meg a szülés is nagyon ártalmas. Alapesetben akkor indulhatna a szex, amikor szülöképessé válik a nö. Ugy érzed az vagy?
2011. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a korban persze, hogy baj ha kipróbáltad. A maszturbálás normális, de a szex, nagyon nem!
2011. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom mennyire valós kérdés,de a kérdező semmit nem reagált még.Ha valós: igenis nagy baj, 12 évesen valaki még el sem kezd érni, 12 évesen ne haragudj de még barbiznod kéne, 15 voltam mikor volt az első "barátom" táborban ismertem meg kézfogás és szájra puszi volt ennyi, semmi több, tábor után nem is láttam.Ne vicceljünk már,hogy egyre fiatalabbak foglalkoznak a szexszel, rendesen félni fogok ha a gyerekem óvodás lesz,majd azzal jön haza, hogy a Petike lefeküdt a Katikával képzeld anya...Viccet félre téve 12 évesen, tessék tanulni,barátnőzni, ne pedig a szexen járjon az agyad, nem is csak azért mert büntetendő!Azért arról a szülőről is meg van a véleményem akinek a gyereke 12 évesen szexel! Ha meg rájön anyukád akkor nem árt egy-két pofon, hátha helyre tesz.Aztán jönnek a kérdések,mint az előbb is olvastam"14 éves vagyok és terhes mit csináljak" ez felháborító,17-18 éves kor után bőven elég elkezdeni a szexuális életet, a maszturbálás az más, már óvodás kortól normális.
2011. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy 12 évesen szexen kellene agyalni.Az ha a muter rá jön talán beszélni kellen a témáról.A szüzességet nem 12 évesen kell elveszteni,azzal ráérnél még akár 5 évet is!
2011. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
de ku*** rib*** itt vaki!! hallode csajszi a nyalokat kene szopogatni nem a faszt!!!
2013. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!