Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyha egy szűz lánnyal...

Hogyha egy szűz lánnyal lefekszek és megovlt a dolog akkor ugy lehet hogy pl vérezni fog és akkor mit kéne tennem? Ha végeztünk akkor mittomén megmossa a nemiszervét és ennyi?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki mossa meg? Ha van eszetek gumival csináljátok és akkor a fiú nemiszerve nem lesz véres, ha lány meg fürödjön le utána! 18/L
2011. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
csatlakozom az elsőhöz
2011. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is véreztem és gumival védekeztünk, eleve úgy higénikusabb pláne az első időszakban. Mivel annyira nem véreztem csak megtörültem és egy betétet raktam oda.
2011. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utána egy közös zuhany még romantikus is.
2011. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a vállaszoakt :D
2011. márc. 7. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj avval elrontani az estét, hogy megvolt irány zuhanyozni. Egy törülközővel jól megtörüli, majd később persze főtétlenül tusoljon is le. De még maradhatok az ágyba. Nagyon jó érzés szex után összebújva lenni.
2011. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!