Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az gáz, hogy...

Szerintetek az gáz, hogy közel 19 évesen még szűz vagyok? Még csókban sem volt részem, de most talán lenne rá, viszont nem tudom mit tegyek a csajjal, mert semmi tapasztalatom és nem szeretnék teljesen leégni :S Szerintetek mit kellene tennem? Kösz

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kábé 18 éves voltam mikor először csókolóztam:) Én is nagyon izgultam, keresgéltem neten hogyan is lehet csókolózni, kérdeztem barátnőmtől, de még akkor is azt éreztem felkészületlen vagyok.

Igazából a csókolózást nem lehet tanulni, te magad fogsz rájönni az adott pillanatban, hogy mit hogy kell csinálni...

Az én első barátom se tudta hogy nem csókolóztam még soha senkivel előtte, észre se vette hogy kezdő vagyok. Olyan ez mintha a vérükbe, az ösztöneikbe lenne az embereknek, tudni fogod mit hogyan kell tenned!


És bárcsak sok ilyen fiú lenne a világon mint Te!:)


20/L

2011. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem gáz...de ideje lenne elkezdeni valamit tenni az ügy érdekében...és no para!!!
2011. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A párom 20 évesen vesztette el a szüzességét. Most 25 éves. És semmi gáz nincs ebben.
2011. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha pasi vagy, akkor szerintem húzz bele. Kezdj neki, menni fog magától is, legyél határozott.
2011. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2011. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez a videóó nagyonnagy :D ...Amúgy meg a csók jön magától és rosszu csókolni senki sem tud csakmáshogy...Az a lényeg hogy közben ne legyél feszült csak lazíts és akkor menni fog magától :)
2011. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem fölösleges ezen paráznod:) Ha szeret a csaj akkor semmi félnivalód...csak lazán, természetesen. Majd jön minden magától:) Ha meg véletlenül kellemetlen, égő helyzetbe kerülnél/kerülnétek csak szimplán nevessetek egy jót rajta. Semmi ciki nincs ebbe:)
2011. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Hát megpróbálok "lazán viselkedni", nehéz lesz, de sikerülni fog.. :)



köszönöm mindenkinek!

2011. febr. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!