Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért lett meleg? Meg lehet...

Miért lett meleg? Meg lehet próbálni jó útra téríteni?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki nem volt még csajjal, mert elég magasak az elvárásai szerintem. Azonban fiúval már volt. Szerintetek van olyan csaj aki segítene jó útra téríteni ás beavatná? Hogy legalább, hogy tudja mit akar kihagyni? Bírom őt és rossz belegondolni, hogy vmit kihagy, amit nem próbált.
2011. jan. 25. 14:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%

Ha meleg a srác és ez nem csak valami hóbort nála akkor esélytelen...


Gondolj bele, ha téged egy meleg srác győzködne hogy a szintén meleg haverja beavatna, mert nem tudod mit hagysz ki, az változtatna valamin?

2011. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Mit szólnál ahhoz, ha ő meg azon fáradozna, hogy te próbáld ki egy fiúval? csak,hogy tudd hogy mit is hagysz ki:P
2011. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

A többieknek teljesen igazuk van.

Annyit tudok hozzáfűzni, ha ő kíváncsi rá, ki fogja próbálni a segítséged nélkül is, milyen nővel.

2011. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Lehet kipróbálnám:D

De mint mondtam azért nem volt csajjal, mert ő szép és vékony lányt keresett. Azonban a vékony csajok nem hozzá hasonló vékony srácot kerestek...

2011. jan. 25. 14:46
 5/14 anonim válasza:
100%
Most vagy csak le akart rázni és kitalált valami indokot, vagy tényleg ilyet keres és akkor majd ha megtalálja meg lesz a dolog. Szerintem neked ebbe nem igazán lesz beleszólásod.
2011. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hát érdekes kérdés. Én se voltam még csajjal. Jó kérdés hol találni olyat, aki csak sexben is benne van.
2011. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"De mint mondtam azért nem volt csajjal, mert ő szép és vékony lányt keresett. Azonban a vékony csajok nem hozzá hasonló vékony srácot kerestek..."

Ugye tudod, h ez csak kifogás? Ha olyan nagyon szeretné összetudna szedni egy vékony lányt.

Ha valóban a barátod akkor nem zavar az, hogy meleg.

2011. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A haverod szimplán bu-zi, ha nem esett volna le!
2011. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ez mi?? "jó útra téríteni" .. nemtom .. szerintem neki ez a jó út.. tehát ez fura megfogalmazás volt :))

egyébként nem hinném

2011. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Lehet kipróbálnám:D "


A végén még kiderül, hogy valójában a kérdező a b.u.z.i.

2011. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!