Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elveszítem a szüzességemet,...

Ha elveszítem a szüzességemet, azt az ultrahangon látni lehet?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, de szerintem már itt az ideje hogy elveszítsem. A menstruációs görcseim miatt fogamzásgátlót kellett felíratnom a nőgyógyásszal, ahova anyukám vitt el. Nem vizsgált meg csak ultrahangon. Ezért szeretném megtudni, hogy kimutatja e az ultrahang, mert nem szeretném még hogy megvizsgáljanak vagy bárkinek is el kelljen mondanom h elveszítettem a szüzességemet.
2009. febr. 1. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem egészen értelek...Ha nem járt benned pénisz, akkor szűz vagy, akkor is, ha hüvelyi ultrahangot csináltak. De ha szűz vagy, miért nem szóltál erről a nődokinak????
2009. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ultrahangon nem látszik semmi a szűzhártyából és még hüvelyvizsgálatnál sem lehet pontosan megállapítani hogy szűz vagy e vagy sem.
2009. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
nem látszik. de ha nődokinál jársz, valamikor úgyis be fog kukucskálni alulról is, és akkor tudni fogja.
2009. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

az ultra hangos vizsgálat azért volt hogy megnézze nincs e valami elváltozás vagy valami problémád. Az nem mutatja ki a szüzességet. Ha még szűz vagy a doki még csak végbélen keresztül vizsgál meg.

Tehát kérdésedre nem az ultrahang nem fogja kimutatni hogy már nem vagy szűz.

2009. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen kérdésed volt nem merek belegondolni milyen kérdéseid lehetnek még.

Így még ne veszísd el a szüzességet. Tanulj sokat, petting meg minden.

:)


és válogasd meg a fiúkat

2009. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
most ez huvelyi ultrahang, mert ha igen, akkor azt szuzeknek nem csinalnak tudtommal. Amikor nekem volt, akkor legalabbis amikor megkerdeztem, fajni fog e, a doki azt mondta, ha volt mar szexualiss kapcsolatom, akkor nem, szoval a doki ugy is latja, hogy szuz vagy. Ha meg az fagy, akkor mi van, mit nem akarsz hogy lasson?
2009. febr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hasi ultrahangról volt szó.
2009. febr. 2. 21:09
 8/9 anonim válasza:
Hasi UH-n nem látszik semmi ilyesmi, ne aggódj. Én azt nem értem, hogy miért félsz attól,hogy ezt más is megtudja? A nőgyógyász nem fog azzal foglalkozni, meg azon agyalni, hogy ilyen fiatalon esetleg. Ez a dolga, csak egy kérdést tesz majd fel. Ha meg ennyire félsz, hogy netántán anyukád megtudja, akkor mondd neki, hogy ne menjen be veled a vizsgálóba. A többit a doki úgysem mondhatja el engedély nélkül.
2009. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat. :)
2009. febr. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!