Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szex után mennyi idő...

Az első szex után mennyi idő múlva véreztetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 20:17
 1/10 anonim válasza:
Egyből a szeretkezés után, ahogy felültem, tisztasági betetétet kellett használnom. Kicsit meg is ijedtem, mert kevesebb vérre számítottam.
2011. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én is eléggé véreztem, rögtön a behatolás után... De ha szeret a párod, akkor ezt meg fogja érteni :)
2011. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szinte egyáltalán nem véreztem. Talán egy-két csepp volt, de az sem egyből..
2011. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem csak a második pasimnál.Gondolom azért,mert olyan kicsi volt az első farka hogy el se tudta venni a szüzességemet rendesen.
2011. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

én egy 10 perc múlva kezdtem el vérezni, mikor zuhiztam... :) de nem volt erős...

pedig nagyon rossz élmény volt -.-

2011. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én nem rögtön véreztem, hanem kb. 1 óra múlva, de nem volt erős, csak épphogy pecsételés. De van aki egyáltalán nem vérzik, egyénfüggő.
2011. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nirvangel válasza:
Én egyáltalán nem véreztem az első szexnél. Ennek sok oka lehet. Nálam például a rendszeres tampon használat miatt szakad jóval hamarabb át a szűzhártyám, mint az első szexuális élmény. De ez bekövetkezhet még sportolástól is, pl. tipikusan ilyen a lovaglás...stb. Szóval ez tényleg egyénenként változó. =)
2011. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kb. másfél órával később.

(ugyanis elvágtam az ujjam)

2011. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
"Én nem véreztem csak a második pasimnál.Gondolom azért,mert olyan kicsi volt az első farka hogy el se tudta venni a szüzességemet rendesen." Mekkora paraszt :D:D
2011. jan. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pl egyáltalán nem véreztem, meg nem is fájt. Sztem túlspilázzák ezt a szüzesség dolgot. Tényleg nem olyan nagy dolog utána jön rá mindenki. Ha meg vérzel akk ha szeret a barátod megérti sőt örül is neki h legalább ő volt az első:)Mindenesetre olyan helyen történjen ahol nem gáz ha vérzel és tudtok vele mit kezdeni. De igaz h korábban is elszakadhat pl.:lovaglás, tampon, önkielégítés.
2011. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!