Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Próbálom magam ujjazni, de a...

Próbálom magam ujjazni, de a két ujjam szinte be sem fér, és nem is ér a hüvely falához. Ha átszakad a szűzhártyám, lesz orgazmusom, szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Menj szilveszterezni. Én is azt teszem.
2010. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
mivel nekem sincs senhova ezer kimegyek a hazam ele, es iszok :)
2010. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
izgasd még kicsit magad tocsogj és akkor próbáld meg 2 ujjal
2010. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem, ha szűz vagy, akkor ne ujjazd magad, mert könnyem az ujjaid vehetik el a szüzességed. Szóval csak izgasd magad és a csiklódat, úgyis elmehetsz.
2010. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A szűzhártyád átszakadása saját kezűleg,ha magadnak csinálod,nem veheted el a szüzességed.

Csak akkor,ha a másik nem "hatol beléd" mind1,hogy ujjal,vagy f@sszal(akkor is,ha már saját magadnak szakítottad át a szűzhártyád).

Könyvben olvastam a múlt héten.


Szerintem,először csak egy ujjal izgasd a G pontod,és majd ellazulsz,és be tudsz hatolni kettővel is.Nedvesebb,és rugalmasabb leszek. Sok sikert :)

2010. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat!
2010. dec. 31. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!