Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elvesztem (lány vok)...

Ha elvesztem (lány vok) közben abban a pillantban milyen? Nem fáj? És attól nem fogok vérezni? És utána milyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, hogy fáj e. Ha nem arra koncentrálsz, hanem hogy végre "együtt vagy" a pároddal, akkor nem fáj annyira :) Én már alig vártam, hogy lefeküdjek vele, így annak ellenére, hogy nagyon szűk vagyok (még most is), és eléggé nyafka, azt mondanám, hogy szinte alig éreztem. JÓ talán egy tűszúrásnál jobban fáj azért, de hidd el, ha már tényleg várod, akkor ez a fájdalom elenyésző :)
2010. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy általában szoktak vérezni a lányok. Nagyon ritka eset, hogy nem. Utána viszont egyáltalán nem érzel már fájdalmat. Engem próbáltak azzal hülyíteni, hogy Utána napokig nem bír ülni az ember, mert fáj a sérült puncija, de ez baromság. A pisi még kicsit csíphet másnap is, ha hátracsurog a lyukadhoz, de mást tényleg nem érzel :)
2010. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem például nagyon fájt, de nem véreztem. Kicsit abbahagytuk, aztán megkértem a barátomat, hogy folytassa, pár percig fájt még, de utána nagyon élveztem, órákig szeretkeztünk. :) De maga a pillanat csodás volt a fájdalom ellenére is, mert a barátom a fülembe súgta közben, hogy "szeretlek", és én is csak ugyanerre tudtam gondolni :) Akkor 18 voltam majdnem. 20/L
2010. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem nagyon fájt az első... de mégis jó volt, mert vele voltam, azzal akit szeretek. Én is eléggé szűk vagyok. Én speciel nem véreztem és nagyon gyorsan végeztünk. Még a következő 2-3 együttlét is fájt amikor belém hatolt de utána már nem :) egyáltalán nem bántam meg semmit. :)
2011. jan. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem nagyon fajt,de ez egyenfugggo.A parom es en 3x probalkoztunk mig vegre sikerult,mivelhogy elegge szuk vagyok.termeszetesen nagyon gyenged es turelmes volt velem es nagyon elveztem amikor belemhatolt...az elejen fajt de mennyei erzes volt,mert azzal voltam akit szertek...es kozben sugta a fulembe hogy szertlek!en speciel nem verztem

17/L

2011. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem mikor először behatolt az első pasi akivel lefeküdtem, fájt. vagy inkább úgy mondanám hogy kellemetlen volt, kissé feszítő érzés. én mondtam neki h álljunk le, így is lett, majd kicsit később folytattuk, csak szépen fokozatosan. és onnantól kezdve a szex már mindig csak egyre fantasztikusabb lett :)
2011. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!