Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mért van az hogy félek?...

Mért van az hogy félek? Mármint attól ha odakerül a sor,hogy betegye mindig vhogy van bennem egy érzés, ami azt mondja hogy NE..

Figyelt kérdés
(szűzvagyokmég)pedig akarom meg minden...de olyan sokat olvastam arról h fájni fog az első meg ilyenek.. gondolom ez midnenkinek más..vkinek fájt vkinek nemfájt.. Nyitott vagyok a szexre csak vhogy.. ez az érzés bennem van...mit cisnáljak h letudjam küzdeni ezt afélelmet vagymitől lehet ez?
2009. jan. 26. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Kialakult benned ez a félelem, melyet gerjesztettél. Ezek után nem lennék meglepődve, ha a szex közbeni fájdalmat is felnagyítanád magadnak, holott ha nem foglalkoznál vele, nem is lenne akkora ügy.

Vagy az a baj, hogy így kompenzálod azt, hogy a fiú akivel már majdnem eljutottál oda, nem a megfelelő, tudat alatt nem érzed erre alkalmasnak, vagy te magad nem készültél még fel.

És még egy szót a fájdalomról: olvass olyat, aki csak pozitívan élte ezt meg. A szüzesség odaadása ha szeretettel történik, mindegy hogy fájt-e vagy sem, elvégre gyereket is fogsz szülni!!

2009. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintenm próbálj pettingelni mindig égy kicsit többet és ha mér befér 3 újj szinte bisztos hogy nem fog fájni az első
2009. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
ez nyilván tudatalatti probléma, még nem állsz készen ezek szerint, és a fájdalom az amivel a tudatalattid gátolja ezt, én azt mondom ha a szüzeségedről van szó, akkor mindenféleképpen fel kell készülni lelkileg, nem a fájdalomra a gyönyöre ha szerelemből történik meg a dolog, és mivel ez az első csak abból történhet!! a szüzeség elvesztése komoly dolog, szépen kell megtörténie
2009. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az ősök pont ezt akarják elérni, hgy ne merd megtenni. És lám, sikerül is nekik. :P
2009. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
53%
fogadjunk ez előző hozzá szóló 1 fiú...
2009. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És ha fiú akkor mi van?

Igaza van nagyon sok embert befolyásolnak a szülei.van az oldalon egy 19 éves srác aki az anya által abba a tudatban élt, hogy a maszturbálás vakságot okoz.Ez szerintem nagyon durva és mondjon bárki mást.Egy felnőttet ennyire befolyásolni és, hogy ne ismerje a testét....

2009. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Valószínűleg nem késtél még el semmiről.

14 alatt várakozz.

16 alatt vágyakozz.

16-18 orál, és nem esel teherbe.

18-tól védekezz!

2009. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok:)
2009. márc. 30. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

én is nagyon félek

már 19éves vagyok és még mindig szűz:D

csak félek hogy annyi mindenről majd lemaradok, pl mikor 18évesen csókolóztam először, akkor is rájöttem hogy az milyen jó és istenem már előbb kellett volna elkezdeni:)

de ne félj biztos jó lesz, majd átesünk rajta egyszer:D

2009. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!