Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék választ kapni arra...

Szeretnék választ kapni arra a kérdésre, hogy ha már esetleg (sporttól vagy ujjazástól) átszakadt a szűzhártya attól még fáj az első szex?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
szerintem akkor nem. De az első szex nem minden esetben fáj.
2009. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben fáj az első,nekem például nem fájt!nem a szűzhártya átszakadása fáj,hanem az,hogy nem vagy elég tág!HA bemelegítés nélkül kezdtek hozzá a sexhez,akkor valószíűleg fájni fog,hiába van átszakadva a szűzhártyád!Akkor nemfog fájni,ha előtte sokat foglalkoztok a pettingel(ujjazás,nyalás)
2009. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Igen, picit fájni fog. Nem a szűzhártya átszakadása fáj, hanem maga a behatolás, hiszen még "szűk" vagy. Sztem nem vészes az első. Bár ez is változó. Az első fél perc kb. kellemetlen, utána meg....:)

Nekem, legalábbis így volt. A lényeg a hosszú előjáték, és a pasi figyelmessége

2009. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nekem enm volt a legkelemesebb erzes a szuzesseg elvesztese,de ha igazan szereted a pasit es kolcsonos akkor utolag mar semmisegnek fog tunni!

Igazuk van az elottem hozzaszoloknak,nem a szuzhartyan mulik!

2009. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát igen azon mulik mennyire vagy nedves és hogy mennyire vagy ideges(ami sztem mégiscsak elkerülhetetlen:))mert ha ideges vagy összeszorulnak az izmaid attól bezsűkülsz é igy kicsit fáj,,,de télleg csak kicsit:)sztem pont annyira hogy érezd a jelentőségét, nekem igy is szép emlék:)
2009. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!