Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Undorodom a vértől! Mi lesz...

Undorodom a vértől! Mi lesz így az első alkalomnál?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mindketten szüzek vagyunk és régóta együtt vagyunk szeretjük egymást, aktuálissá kezd válni az első együttlét. Viszont tartok eléggé az első alkalomtól, mivel a szűzhártya átrepedése vérrel jár,én pedig kis mennyiségű vértől is rosszul vagyok. Van valami tanácsotok nekem? Előre is köszönöm!
2009. jan. 22. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne nézz oda közben
2009. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
a vér szinte mindenhez hozzátartozik, meg kéne vele "barátkoznod" nem biztos hogy első alkalommal vérezni fog a barátnőd, ez egyénenként változik
2009. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem a mostani csajom volt az első aki szüz volt amikor lefeküdtem vele...eddig nem volt egyiknél sem jelentős vérzés, volt oylan hogy csak a péniszemen volt egy kevés vér, de oylan is volt hogy szinte semmi nem volt, annyit kibírsz szerintem, nem fog frocsogni, ha ettől félsz.
2009. jan. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Istenem, ne legyél már ennyire anyámasszonykatonája férfi létedre, hogy undorodsz a vértől. ez tök pancser dolog. nekem biztos nem kéne egy ilyen nyávogós kis... na jó nem mondom ki inkább mi.

te vagy a bizonyíték rá, a ffiak manapság mennyire elfeminizálódtak.

2009. jan. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
24%
10-bol 9 szuz nem verzik mar... A mai lanyok mielott szexelnek mar mindenfelevel kiprobalgatjak hogy is megy ez, ha mas nem az ujjukkal. Mire oda kerulnek hogy eljon az "elso" alkalom mar reg nincs semmi ver meg szuzhartya...
2009. jan. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
A legtöbb szűz lány igenis vérzik mikor elveszti a szűzességet vagyis a szűzhártya át szakad. De ez nem jár feltétlenül sok vérrel(és fájdalommal).Van akinek felse tűnik de vannak lányok akiknek fáj az első alkalom. (De ez sportolás közben is átszakadthat ugyhogy nem olyan vészes) Ne nézz oda de közben ugysem arra fogsz koncentrálni;)
2009. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, valószínűleg maximum egy-két csepp vér lesz. Ha megszúrod magad tűvel, vagy felhorzsolod a bőröd, az is több sokszor. Figyelj a barátnődre, ne a farkadra, és akkor nem fogsz vért látni. Szerintem legalábbis.
2009. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy vérrel jár a dolog

sok embernél nem (pl:nálam)

2009. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!