Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A bnőm még szűz. Ha az ujjamma...

A bnőm még szűz. Ha az ujjammal izgatom, fáj neki. Ez normális?

Figyelt kérdés

Voltam már szűz lánnyal, nála pl. nem fájt, vagy nem volt neki kényelmetlen egy idő után, ha az ujjammal csináltam.


A mostani páromat nagyon szeretem. Ha felizgatom, és jó nedves, akkor persze nyelvel és ujjammal is kényeztetem. De egy idő után már kényelmetlen neki....


És az a fura, hogy ha nem ujjazom, csak a csiklóját simogatom akkor is fáj neki egy idő után.


Bár az 5. alkalomnál már tovább bírta és sokkal jobban élvezte.


Gondolom nem minden lány reagál egyformán erre, persze amikor mondta hogy már nem jó, abbahagytam....


Nem is azt mondta, hogy fáj, hanem hogy "kicsit sok volt ez neki" vagy hogy "fura volt egy idő után" - nem tudta megmagyarázni....


2010. nov. 14. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, egy ido utan tenyleg kenyelmetlenne valik az ujjazas, ezen nem kell meglepodni, de csak akkor ha mar orgazmusa volt, elelvezett altalaba ilyenkor van ez es a csiklo is nagyon erzekennye valik akkor , ezert sokszor fajo erzest is produkal. De az is megtortenhet hogy az elejen jol csinalod s a vegere mar elrontod s ezert faj neki, amugy hany evesek vagytok? (nem tolakodas keppen)
2010. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igen
2010. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

22 ő 18. Igen, van hogy gyengéden csinálom, lassan, ki-be, és inkább kicsit mélyebbre nyomom neki, vagy csak mozgatom neki benn...vagy hogy eléggé begyorsítok, nem azért, mert egy állat vagyok, hanem mert látom rajta, hogy akkor élvezi és vonaglik az egész teste, meg sóhajtozik....


de ha gyengéden csinálom akkor is furi lesz neki....


bár lehet én csinálok vmit rosszul, mert ha végig egyformán csinálnám, akkor nem mondaná, hogy álljunk le....ezentúl majd még gyengédebb leszek....meg hát nem is csak ujjazom végig, sokszor nyalom, a cicijét is simogatom....

2010. nov. 14. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha azután fáj neki miután elment, akkor ez bőven belefér, hiszen olyankor nagyon érzékennyé válik a csikló, és én is jobb szeretem ha inkább utána békén hagy a barátom, és máshol simogat.

Ha még nem ment el, viszont egy idő után fáj neki, az is érthető, hiszen lehet h fárad a kezed, és erősebben csinálod. Ráadásul ha nincs meg a kellő izgalom, vagy túlságosan egy ütemben csinálod, egyetlen helyen sokáig az is kicsit kellemetlen lehet.

2010. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!