Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Remélem nem kérdezek hülyesége...

Remélem nem kérdezek hülyeséget de érdekelne hogy attól még ha ujjazásnál befér a középső ujjam tövib bnőm puncijába és nem fáj neki eggyáltalán attól még leehet szűz nem?

Figyelt kérdés

Előző héten megvolt az első ujjazásom bnőmnek és mint ekőbb leírtam a középső ujjammal tövig csináltam neki pedig 9 cm hosszú a középső ujjam és kicsit se fájt neki hanem élvezte,ez nekem is bejött nagyon és ezekben nincs is semmi gond sőt örülök neki csak úgy tudom hogy ő még szűz és mivel én is szűz vagyok így nem tudom hogy ujjazásból észrelehet venni ha nem szűz valaki?Én megbízom bnőmben csak érdekel h attól még h ilyen könnyen ment ez attól még lehet szűz a lány nem?

Fontos szval csak normális válaszokat!!!Köszi!És bocs ha értelmetlenül írtam:)


2010. nov. 13. 23:59
 1/6 anonim válasza:
100%
lehet hogy ujjazta már magát de valakinek az első szex se fáj..
2010. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Addig szűz egy lány amíg nem volt pénisz benne.Nem kell feltétlenül fájnia: ahány ember annyi... :)

És nemtudod észrevenni ujjazásból hogy szűz -e vagy nem.

Ha "nőgyógyász szempontból" pl szűzhártyát vesszük. H a szűzhártya "átszakadt" attól még lehet szűz valaki. Mert sportolás,futás ,önkielégítés közben is átszakadhat.

szóval" addig szűz egy lány, míg nem volt F*sz a P*nájában.

(bocs ha olyat is mondtam ami nem volt kérdés.) remélem tudtam segíteni. üdv.

2010. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem három ujjam is befér ha eléggé fel vagyok izgulva.. és szűz vagyok. tehát nem függ össze a kettő.. meg a szűzhártyán van lyuk.. akkor hol jönne amúgy ki a vér, mikor menstruálunk? :D
2010. nov. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
utolsó végre egy felvilágosult egyén :) pontoztalak is fel :D
2010. nov. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha adhatok egy tanácsot mielött először szeretkeznétek, ujjazd meg, akkor nem fog neki fájni annyira, nálam ez kimaradt még anno...és nagyon fájt:(
2010. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát én határozottan éreztem különbséget exemnél mikor az első szex előtt/után ujjaztam:D
2010. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!