Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi ideig faj a fiunak a...

Mennyi ideig faj a fiunak a szuzesseg elvesztesekor a farka?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ez a kérdés valószínűleg kamu, de ha mégse az, akkor ez bizony szomorú. A válasz: egyáltalán nem fáj.
2009. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
semennyi ideig.
2009. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Meglepő kérdés! Ilyet még sose hallottam! Van olyan fiú akinek fáj???
2009. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ne olts X DDD
2009. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok és én is úgy tudtam, h nem fáj...de voltak anno fiú haverjaim,akik oltogattak ilyennel(bizonyára kompenzálni akarták,hogy a nők állandóan a fájdalomtól tartanak az elsőnél), nem tudom higyjek e nekik, de sztem semmi biológiai alapja nincs...maximum akkor fájhat, ha a nő hüvelye begörcsöl szex közben mert annyira fél(vaginizmus)....NA AZ NAGYON FÁJ egy fárfinak! de a nőnek is ...sőt, asszem van olyan eset,mikor csak orvos tudja szétszedni őket...
2009. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már olyat, hogy az elsőnél bevérzett, de ott kiderült hogy a srácnak valami rendellenessége volt, és azért. Ha nincs fitymaszűkülete a pasinak, sem más elváltozás, nem ront el valamit a csaj (pl. hirtelen túl hátrahúzza a fitymát), nem történik semmi baleset, akkor nem fáj. (Persze ha elsőre rögtön tíz menetet nyom le a pasi, az is számíthat.)


Ha saját eseted miatt kérdezed, hogy meddig fog még fájni, látogass meg egy orvost.

2009. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu, most őszintén!?
2009. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nekem egy napig verzett es csipett masodik nap pedig csak csipet hamar megtortent lehet az is h gyorsan csinaltam
2009. jan. 10. 13:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor lehet h fitymaszűkületed volt vagy épp kialakulóban volt... menj el egy orvoshoz, mert ez nem normális :( olyanról is hallottam már h vannak férfiak, akiknél szex közben elszakat az úgynevezett fitymafék...tudod, az vékony kis bőrszál ami a makkodat összeköti a lehúzható bőrrel...ez is előfordulhatott, az szokott vérezni meg csípni, ahogy itt olvastam többektől is, de ha ez történt, akkor is látnia kell egy orvosnak!
2009. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Hát fogalmam sincs kérdezted orvostól?ha tényleg fájt akkor ez nem játék...
2009. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!