Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még és a barátnőm...

Szűz vagyok még és a barátnőm is hogyan kezdjem el az első együttlétet?

Figyelt kérdés
valami tanácsot esetleg igazából eléggé izgulok 17/f
2010. nov. 7. 16:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szoptasd le
2010. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ő is szűz szóval ne parázz,ha valamit rosszul csinálsz ugyse veszi észre.. :)


Tanácsként..vidd fel hozzátok vagy hozzájuk vagy valami kéróba a lényeg hogy senki ne tudjon zavarni..pl telót kikapcsol,ajtó bezár stb..leül az ágyra vagy fekszik..megsimito d az arcát,lesmárolod..hátradöltök az ágyon ott még smároltok egy jódarabig többször hosszúakat..közben simogathatod a hátát a nyakát..hátán is ahol fut a gerince arra..mondj neki szépeket..szivd ki a nyakát esetleg...lentről felfelé pólóját huzd fel..puszilgasd a testét..szivd ..nyalogasd..majd ő is téged..ami fontos h érezze hogy fontos vagy neki..öleld át közben még szorossan..akk játsz a melleivel picit..simogasd a pináját..majd esetleg nyelvel is kényeztesd :$


remélem tudtam segíteni valamit ^^

Tervezni előre nem szabad mert nem Én is volt h rábaxtam h terveztem :D


És legyen nálad koton..Durexet ajánlom az jó márka..de rózsaszin(extravékonyt) ne vegyél mert Nekem 2ből 2elszakadt...asszem a kék ami jó..azzal nem volt problémám :D

2010. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi sokat segített a válaszod :)
2010. nov. 8. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!