Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok ti 16-17 évesen hogyan...

Csajok ti 16-17 évesen hogyan szeretnétek elveszteni a szüzességetek? De őszintén, azt akarom hogy a barátnőmnek nagyon jó legyen az első!

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az is hogy hülye kis kölykök nem értenek semmit,de abszolúte a legalapvetőbb dolgokról sem tudnak semmit.De ha nem olyan választ kapnak,ami ínyükre van egyből lepontozzák az embert és hülyézik.Mind1,magadról állítottál ki tanúsítványt...
2010. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
na te is egy nagy tudós lehetsz a szöveged alapján
2010. okt. 14. 22:27
 13/17 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogy egy olyan alpári para*ztnak mint te ez már a tudomány határát súrolja,de az átlag embernek ez a normális stílus :)
2010. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

szerintem tök rendes tőled, h gondolsz a barátnődre, és nem arra megy ki a dolog, h újabb skalp legyen a gyűjteményben. ebből a szempontból minél több helyen tájékozódsz, annál jobb. esetleg tőle is megkérdezhetnéd, h mik az elképzelései.


amúgy a gyik azért van, h az ember a cikibb kérdéseket is bátran feltegye. sajna azt nem lehet megválasztani, h kik válaszoljanak rá, mindig lesz lehurrogó ember. de így legalább mindkét oldal képviselteti magát a válaszokban :)

2010. okt. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

háááát, én már nem vagyok se 16 , se 17 és már szűz sem vagyok , de szerintem az a legfontosabb, hogy sok petting , ismerkedjetek egymás testével , sokat ! és tudjon ellazulni a barátnőd, biztonságban érezze magát melletted és bízzon benned !

Ne tervezzétek az elsőt, ha van rá lehetőségetek akkor legyetek sokat együtt -pettingre gondolok- és ha úgy érzi teljes a vágy és készen áll, akkor megtörténik !

szerintem hülyeség előre tervezni, hogy majd szombaton nem lesznek itthon a szülők és akkor....nem siettek gondolom, lehet várni ...és biológia óra ide vagy oda, nekem egyáltalán nem fájt , és orgazmusom is volt !


24/L

2010. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Ez tök jó hogy ennyire oda figyelsz a barátnődre. Fontos hogy légy vele türelmes, csak akkor tegyétek meg ha a barátnőd biztos benne. Sokat pettingeljetek, fedezd fel mi a legjobb a barátnődnek. Figyelj rá hogy eléggé belegyen nedvesedve. Ajánlom a misszionárius pózt vagy a lovagló pozt. Sok szerencsét.

20/L

2010. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és hasznos segítségeket, kedves tőletek!!!
2010. okt. 15. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!