Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzességed elvesztésekor...

Szüzességed elvesztésekor volt-e a párodon gumi?

Figyelt kérdés
én úgy gondolom, hogy gumival jobban csúszik de nem tudom. még szűz vagyok, nem tervezek egyenlőre semmit de érdekelne minden részlet ezzel kapcsolatba...tehát gumival vagy anélkül?
2010. szept. 25. 23:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Óriási felelőtlenség....

Rossz pasival fekszel le és kapsz tőle egy gyönyörű ajándékot,ami az életedet végigkíséri...

Terhes leszel vagy valami nemi betegséged lesz...

2010. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
gumi nélkü, és jó volt
2010. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hahaha
2010. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Gumi nélkül. Sőt,nem is tudom milyen lehet gumival, eddig csak anélkül volt. Mivel már jóval előtte szedtem a fog.gátlót. De ha nem szedtem volna tuti gumi lett volna, nem mertem volna kockáztatni egy babát.

22/L

2010. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
gumi nélkül és így is jó volt,mert mindent éreztem,és minden olyan tökéletes volt
2010. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Kriszti83 ***** válasza:
Használtunk gumit, később jött a tabletta.
2010. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 hencsyke válasza:
mi is gumival védekeztünk az elsőnél is és azóta is :)de jövő hónaptól már gyógyszert fogok szedni...hidd el sokkal könyebb...szerintem a hangulat hirtelen ellaposodhat az óvszer felhúzásánál és közbe is figyelgetni h nem csúszott-e le vagy nincs e vmi probléma.... és én pont ezért szeretnék átváltani gyógyszerre mert akkor csak a pillanatra kell majd figyelnünk :P 16/L
2010. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
gumi nélkül, ha van rajta gumi akkor nem érzel szinte semmit. de ez nem csak az első alkalommal van így..tudom nem jó h gumi nélkül de úgy sokkal jobb..és mindig oda figyelt a párom h ne legyen semmi baj pl ne essek teherbe..meg stb..sok minden..én azt ajánlom h ne használjatok gumit először.. utána lehet..de észre fogod venni h nagyon nagy különbség van a kettő között..
2010. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 harcosangyal ***** válasza:

"figyelt a párom h ne legyen semmi baj pl ne essek teherbe" ezt mégis hogy? mert nem írod, hogy gyószert szednél vagy vmi... erre kiv vok.

nálam először gumival volt és valóban igaz, hogy jobb nélküle de amíg nincs fogamzásgátló addig inkább a gumival (drága az abortusz...) nem bántam meg valóban nem volt akkora élmény de azóta tök jó. jah és persze ne feledkezzünk meg a másikról sem, jól jön ha nem nemibeteg...

2010. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
gumi nélkül,de nem bánom,mert gumival olyan mintha kesztyűben simogatna:)
2010. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!