Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek egy prosti elválal...

Szerintetek egy prosti elválalna egy szűz 16 éves fiút? (csak ugy érdekel)

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. de én nem vagyok prosti, mégis elvállalnék egy ilyen fiút:D De szerintem még várj egy kicsit, nem értem hova ez a sietség, lehet, hogy egy év múlva megbánnád.
2010. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én is 16 éves vok és szűz igaz jó lenne már valakit találnom de nekem megse fordult a fejembe hogy prostival.

16/f

2010. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

figyelj én 21 évesen sem találtam még lányt magamnak, egyszerűen nem jövök be egynek sem, mert nem vagyok jóképű, gazdag és nagypofájú, beképzelt menő macsó


úgyhogy én is prostira készülök menni, de egy lakásos, igényesebbre


neked pedig magadnak kell eldöntened, hogy mit is akarsz, nem tudom, hogy nálad mi lehet a probléma, jól át kell gondolnod és utána majd magad is rájössz, hogy mi a helyes


bár 16 évesen én még nagyban reménykedtem,próbálkoztam, de csak visszautasításokat vagy még válaszra sem méltattak jellegű visszajelzéseket kaptam a lányoktól

2011. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!