Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Attól lehetek terhes, ha a...

Attól lehetek terhes, ha a pasim a péniszével simogatta a puncimat? SS :

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:09
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
tisztelt egybegyűltek, nem lett babaa ( :
2010. szept. 16. 17:10
 22/31 anonim ***** válasza:
Minek szexelsz ha még ehhez is analfabéta vagy??????
2010. szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

szerinted ez szex ?

na, ki a hülye ? O :

2010. szept. 17. 14:26
 24/31 anonim válasza:
100%
Aztak*rva. xd Ezt te komolyan kérdezed? Tényleg érdekelne a korod engem is.. Nem csak attól lehetsz terhes ha beléd élvez hehe.. az előnedvben is lehet egy kis ondó.. és mivel egyetlen spermium is elég hogy terhes legyél, ha nedves volt és hozzád ért nem lehetsz benne biztos hogy nem jutott beléd hehe.. igaz hogy kis esélye van, de lehet.. én is ajánlani tudom a gumit, a biosz órát, meg egy kis komolyodást.. az meg egyenesen nevetséges hogy még te kérsz komolyságot hehe.. ha meg erre képesek vagytok, hogy gumi nélkül a farkával simogasson ott, akkor már igazán be is tehetné -.-
2010. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
77%
nem tudom miert kell basztatni szegenyt lenyeg h megkerdi es maris okosabb lessz. akkor lehetnel ilyentol esetleg terhes ha mar elotte ejakulalt a pasid es nem mosakodott meg vagy ha esetleg elment kozben, bar telleg nemhiszem h felni kene tole... az ilyesmi beszologatasokat meg ne vedd figyelembe nincs minden annal rendben aki azzal elvezkedik h a foldig lehord.
2010. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Így született meg az első gyermekünk is!!! Egyébként ez egyénfüggő. Amint látod, nálunk bejött, úgyhogy nem érdemes játszani a tűzzel, ha még nem tudjátok vállalni egy gyermek tisztességes felnevelését!
2010. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
nem az erősséged a biológia, ugye?
2010. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Igen, nagy valószínüséggel az leszel. Mi lesz a neve? Legyen lécci Gábor!!!
2010. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
09-21 22:12 => köszönöm .. ( :
2010. szept. 25. 20:51
 30/31 anonim válasza:

vegy egy se nem olcso se nem draga teszet es nezd meg!

jobb felni,mint megijedni!!!!

kis esejjel ha elelvezett kozbe lehetseges:(

nem fogsz belehalni egy tesztbe es megis nyugtatod magad!!

2010. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!