Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Párommal pettingeltünk már...

Párommal pettingeltünk már sokszor. Hogyan tudnék színt vinni a dologba?

Figyelt kérdés

Párommal 4 hónapja vagyunk együtt, volt már szó szexről, de úgy döntöttünk, hogy várunk még, hiszen ráérünk. De nemrég megjegyezte, hogy pl. néhe ellenkezhetnék. (pl amikor szedi le rólam a ruhákat) Mit csináljak? Kezd megúnni? Vagy mi?

S.


2008. dec. 14. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Orálisan próbáltátok már? Amúgy mit lehet megunni az orgazmusban, én sosem értettem. :)

Mondjuk valami nyilvános hely, vagy ahol van esély lebukni, az tuti h izgalmasabb ;)

2008. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, orális is volt. Mindketten kényeztettük egymást szájjal-kézzel. Nyilvános hely... háát... Párom eléggé visszahúzódo, szerény... szóval szerintem nem ilyesfajta izgalomra vágyik... :) azért köszi

amúgy ha ez valamit segít, a Párom 17 éves, én 15.

2008. dec. 14. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Színt vinni..

Tejszínhab, csokiöntet.. :D

2008. dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
70%

A mindkettőtök részére tökéletes orgazmus eléréséhez (bármilyen "ódivatúan hangzik is) tökéletes lelki harmónia és az egymás iránti őszinte és mély szerelem szükséges. Ha ez meg megvan pettingezéssel ennek csak 80%-a érhető el.

Csináljátok ritkábban, gyengéd simogatással kezdve. Egy jó együttlét során 25-40 perc ideális a tökéletes élményhez.

Ha a barátod nem tartja elég izgalmasnak az együttléteteket ott más probléma is lehet.

2008. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodik, hogy nem tartja elég izgalmasnak, szerintem nagyon élvezi... csak szeretném, ha mégjobb lenne :)
2008. dec. 18. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!