Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti mennyire értékelitek,...

Fiúk! Ti mennyire értékelitek, ha a lány még szűz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 21:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

nekem a barátom értékelte, sőt ő úgy hitte h én már nem vagyok az... :) így még jobban esett neki h ő az első :)

*L

2010. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

én is értékelem...:D

17F

2010. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon

21F

2010. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
8ezer FT, de többet nem adnék érte.
2010. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
énis maximálisan és megtiszteltetésnek veszem ha 1 lány nekem adja magát (nem minden fiú 1forma)
2010. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 21:23 17/F- nak


Kevés de azért még akad szűz lány mint pl én is pedig 19 éves vagyok már. De amúgy is ismerek pár csajt akik még azok és velem egy idősek.

19L

2010. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
ki hogy értékeli... sajnos közülünk fiúk közül sokan leszarják ha egy lány nekikadja a szüzességet vagy nem is örülnek neki.... ez szubjektív én személy szerint maximálisan értékelem! és szerintem a mai világban nagyon nincs gond azzal ha egy lány szüz....
2010. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Hűha... Szerintem a válaszolók nagy része.... illetve inkább: ez az emberek egy része, nem hiszem, hogy ez lenne az általános vélemény, a válaszok nem tükrözik a valóságot.

Másrészt szerintem ez nem olyan kérdés, mint hogy epres, vagy csokis fagyi. Mert a csokis fagyi mindig csokis. Egy lány viszont egy darabig szűz, aztán már nem.

Amelyik szűz, az tapasztalatlan, és ez hátrány. Sokkal figyelmesebbnek kell lenni vele, így a fiúra egyik fél sem tud annyi figyelmet szentelni.

Viszont, mint az látszik, sokan értékelik, ha valaki szűz, egy fajta ajándékadás jellege lesz ettől a dolognak. Ez meghitt dolog, bár nem túl praktikus.


A szüzesség egy állapot, aki e szerint választ párt, az nem elfogadni akarja a másikat, hanem van egy képe az ideálisról, amit meg akar találni. Véleményem szerint nem szerencsés eset.

Azt gondolom, hogy a szüzességet se tartogatni nem jó, se elherdálni, ha úgy érezzük, hogy itt a pillanat, bátran, és őszintén adjuk oda. De csak azért, hogy már ne legyünk azok, ne feküdjünk le az elsővel, aki hajlandó rá.

Aztán az, hogy az első alkalom puszta testi kívánság, vagy komoly lelki kapcsolat, az mindenkinek a maga dolga, szerintem egyikben sincs semmi rossz.


Személyes tapasztalatom, hogy a szűz lányokkal rosszabb, bonyisabb, de csak eggyel voltam eddig, és az sem volt egy kiegyensúlyozott kapcsolat, így ez nem biztos, hogy jó alap.

22/F

2010. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Úgy vettem észre,hogy a pasik azért szeretik a szűz lányokat,mert azok még szűkek...
2010. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Értékelem mert eben a ma világban már 14 éves elveszitik a lányok.
2010. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!