Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, Ti megnézitek h...

Lányok, Ti megnézitek h mekkora annak a fiúnak a farka akivel elvesztitek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 16:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Megnéztem. De nehéz lett volna nem megnézni, mivel meztelen volt.
2010. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én nem néztem. kicsit féltem. de most nem mind1 hogy mekkora? nem a méret a lényeg hanem a technika:) de különben is... ha elkap a hév akkor nem azzal vagyok elfoglalva hogy nézegessem a farkát hanem hogy élvezzük a dolgokat:)
2010. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Sztem tökre hülyeség ha valakivel végre szexelhetsz nem azt fogja nézni h most 5cmes farkad van....mondjuk az lehet hogy zavarja....:P
2010. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
már bocs.. te farok alapján választasz pasit? :O röntgen szemed van? :O vagy mindenkit levetkőztetsz..és úgy ismerkedsz? nem szoktam bunkón válaszolni.. inkább nem írok,de ez azért már nekem is sok.
2010. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nem... mert eddig mindig sötétbe csináltuk, és felőlem egy uborkát is belém dughatnak :) hát na..nem veszem észre a külömbséget
2010. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
utolsó előtti... legalább olvasnád végig a válaszokat ha már annyira intelligens vagy :D fiú írta, bunkó...
2010. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem az volt a lényeg,hisz nagyon szeretném a barátomat akkor is,ha ennél kisebb,vagy ha nagyobb lenne,akkor is!A méret számomra lényegtelen!!!
2010. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Miért néznéd meg?Az élvezet a fontos, nem az h mekkora!!:D Sztem!
2010. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!