Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18-25 eves lanyok akik az...

18-25 eves lanyok akik az igazira vartok es szuzek vagytok szuz fiuval szeretnetek elvesziteni?

Figyelt kérdés

21 szuz fiu


- az is irhat aki mar nem szuz es hasonlo bakancsban volt :p


2010. aug. 20. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy 19/F
2010. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
En megsegitelek analba ha gondolod.Nem kell megkoszonni!
2010. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Nekem mindegy lenne az hogy a barátom szűz e. Nekem nem ez számít. De ha én is meg ő is azok vagyunk legalább együtt tanulgathatunk. :) Egyszer mindent el kell kezdeni :)

18/L

2010. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

en leginkabb azert szeretnek szuz baratnot mertt szerintem egyut sokkal romantikusabb elvesziteni

:)

2010. aug. 20. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok szűz lány és csak szűz fiúval fogom elveszíteni, aki az igazi és már megtaláltam:P
2010. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Nekem mindegy lenne ha szeretem, de jobb lenne, ha tapasztaltabb lenne. Elég lesz az is, hogy én bénázok:D Plusz egy tapasztaltabb srác talán jobban tudja, hogy mi kell a nőknek, pozíciókat, stb. hogy tényleg ne fájjon, szóval egy "profi":D Szeretném ha így alakulna, de ha szűz lesz, akkor sem dobnám ki:D


19/L

2010. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy vagyok vele, hogy jobb lenne, ha kicsit tapasztaltabb a fiú, mert hát ha két "béna" kerül össze először, nem hiszem, hogy abból nagyon jó dolgo sül ki, vagy nem tudom. De végülis ha szűz lenne, az se lenne gond.

19/L

2010. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerelemben teljesen mindegy, hogy szűz a fiú vagy nem. Egyáltalán nem ez a fő szempont, ha szeretek egy fiút. Egyébként megéri várni az igazira, én nem soká fogom elveszíteni. 21/l
2010. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 rozika10 ***** válasza:
szerintem jobb egy tapasztalt pasi, mert tudja mit csináljon hova nyuljon és hogyan!!!! szűz pasikról nem tudok semmit! még nem volt olyan
2010. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tök mindegy, h szűz vagy esetleg "profi", a lényeg h kellően odafigyeljen rád. Akármekkora rutinnal is lehet kellemetlen élmény, ha mondjuk csak saját maga érdekli. A lényeg, h szeressen és figyeljetek oda egymásra . :P
2010. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!