Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok. Mennyire fájt az első...

Lányok. Mennyire fájt az első szex? Véreztetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 12:48
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
szeretném a hétvégén a barátommal a dolgot. De én még szűz vagyok. Már régóta van petting...szokott az ujjával is kényeztetni meg orálisan is... és amikor az újját nyomja fel akkor az nemfáj. De picit izgulok azért hogy az első alkalom ÚGY mégis csaj fájni fog... vagy béna leszek
2010. aug. 20. 12:50
 2/35 anonim válasza:
92%
Csak lazíts, ne stresszelj, próbáld elereszteni magad, minden gátlásod, minden problémád felejtsd el, élj a pillanatnak, mert akkor bármit megtehetsz... Ne aggódj az a lényeg. Tégy úgy mint ha profi lennél stb.
2010. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nagyon fájt, hiába lazítottam, és véreztem is. Aztán picit benne hagyta, hogy táguljak, és utána ment tovább minden :) Azóta egyáltalán nem fáj :)

Az a lényeg, hogy ne parázz, illetve ha elkezdesz vérezni, nehogy összehúzd magad, és be stresszelj, mert akkor borzalmas lesz :)

2010. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt nagyon, de még a másodiknál is véreztem.
2010. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

nekem se fájt annyira, csak feszített, de kilehetett bírni, sőt még izgató is volt.. vér pedig csak pár csepp volt :)

a lényeg mint ahogy előttem is mondták már, hogy lazíts és élj a pillanatnak :)

2010. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat:)

Hát barátom legalább már nem szűz, ez vigasztal:)

Mondta is, hogy ha nem akarom szóljak, de nem kell félnem mert vigyáz majd rám, és azt akarja hogy élvezzem és hogy tökéletes legyen nekem az első:)

Olyan jól esik hogy ilyeneket mondd:)

Amugy nagyon fiatal vagyok hozzá? Februárban töltöm a 18at.

2010. aug. 20. 13:03
 7/35 anonim válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem fájt és tény, hogy én soha nem tartottam attól hogy esetleg fájhat. Az elsőnél szinte egyáltalán nem véreztem, csak a másodiknál egy kicsit.

Akkor fáj egy picit egyébként, hogyha a srácnak nagyobb a szerszáma, de akkor is "csak" az alhasamban és nem a bejáratnál érzem:)

2010. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

köszi a választ neked is:)

(amugy barátom 20)

2010. aug. 20. 13:04
 9/35 anonim válasza:
100%
nekem egyáltalán nem fájt, nem is véreztem. (: nem kell tőle félni, én is nagyon féltem pedig...nem kellett volna.:)
2010. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
82%
Nekem nagyon jó volt, mert elötte orálisan kényeztetett és utána hatolt be, de szűk voltam még ezért ujjal kitágitott, majd ismét belém hatolt, és hagytam h fájjon egy kicsit de utána felváltotta az élvezet.:)
2010. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!