Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem nedvesedek be rendesen?

Miért nem nedvesedek be rendesen?

Figyelt kérdés
Akármennyire is jó a barátommal és élvezem amit csinál velem,nem tudok vele lefeküdni,mert nem leszek eléggé nedves, nagyon fáj amikor be akar hatolni és inkább hagyjuk.most velem van a baj?
2008. dec. 3. 18:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
47%
Az a baj, hogy tülságosan görcsölsz, és enm tudsz ellazulni.. velem is ez volt a helyzet az első pár alkalommal, hogy azon agyaltam, hogy nme leszek neki elég jó, avgy pedig valamit elszúrok, és majd pancsinak tart.. de aztán miután pettingeltünktöbbször, és már jobban kialakut a bizolmam felé, utána már nem volt semmi gond:) (15/l)
2008. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Azért nem nedvesedsz be eléggé mert nem izgulsz fel annyira! Használjatok sikosítót!De az óvszerek is olyanok h van rajta kicsi sikosító... ^^ :D
2008. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
úristen! ha már sikosítót kell használni ilyen idos korban!nem lehet, hogy nem szereted igazán és csak azért akarsz vele lefekudni, mert a tobbi lány már szexel.szerintem , ha igazán vágynál rá és igazán szeretnéd akkor szinte már tisztasági betét kellene , annyira nedvesednél.én a helyedben olyan fiúra várnék akitol úgy beindulnák.
2008. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Na jó sztem az utolsó válasz hülyeség, mert igenis vannak nők, akik nem nedvesednek annyira, bár ebben az esetben még én is a korra tippelnék. De az is lehet, hogy valami kisebb probléma van lent. Lehet el kéne előbb menni orvoshoz. Barátnőm 23 évesen vesztette el a szüzességét némi rásegítéssel. Ugyanez volt a problémája. Elment dokihoz (velem) elmondta neki mi a gond (szegény nagyon cikinek tartotta, pedig nem az), megvizsgálta és mondta, hogy ne aggódjon, nem egyedi eset, de vannak olyan lányok, akiknek, csak egy egészen pici nyílás van a szűzhártyájukon, gyakorlatilag, hogy a menstruációs váladék ürülni tudjon, s ezért egy nem érezhető, nem fájdalma metszést ejtett rajta. Így a továbbiakban nem volt gondja sem a nedvesedéssel, s még azt hiszem 3szor próbálkozott utána a pasijával és 3.ra összejött. Mindig egy kicsit mélyebbre tudott hatolni a fiú.

Nem mondom, hogy feltétlen neked is ez a problémád, de szerencsés lenne felkeresni egy szakembert!

Üdv, szép Napot!

2008. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy nőgyógyászt. Ő meg tudja mondani, mi lehet a gond.

Vannak nők, akik hüvelyszárazsággal küzdenek nap mint nap. Ezen segíthet a síkosító és igyekezz minél több folyadékot fogyasztani. Az is sokat dob a dolgon.

2008. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Vannak nők, ai 30 felett is nehezen nedvesednek, pedig kívánják a szexet és el is élveznek.

Használj nyugodtan síkosítókrémet és csináljátok nagyon lassan, óvatosan, nem baj, ha ismét nem jön össze, ha szeretitek egymást, előbb utóbb összejön.

ui.: Ha csak 14 éves vagy, akkor felejtsd el és várj még 2-3 évet!

2008. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Velem ugyanaz volt, mint amiről a 09:59es válaszadó írt. Be kellett metszeni a szűzhártyámat. De ha nem megyek nőgyógyászhoz, akkor erre az életben nem jövök rá, és még évekig próbálkozhattam volna a szexszel, sikertelenül..:S

Tehát én is a nőgyógyászt javaslom, ő majd megvizsgál, és tudni fogja, mi a teendő.

2008. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
esetleg használj párásítót ,hátha attól benedvesedsz! vagy irány a pszichitria !azt mondják minden a fejben dol el, így lehet, hogy ott a baj
2008. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
16 éves vok,nem 14
2008. dec. 4. 20:27
 10/12 anonim válasza:
77%
durex óvszert használjatok,az síkosítós
2008. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!