Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem sikerült a első szex, mit...

Nem sikerült a első szex, mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval megpróbáltunk lefeküdni a barátnőmmel,de nem jött össze! :S

Minden tökéletes volt,gyertyák,kellemes zene,én is akartam,ő is akarta.3 órán át próbálkoztunk,de nem sikerült!:/

Az volt a fő probléma,h mikor felállította a barátnőm és ráhúztuk a gumit azonnal elkezdet lankadni,ő (mivel még szintén szűz) pedig nem volt elég tág hozzá,vagy én nem is tudom.A lényeg h nem tudtam behatolni,pedig előtte nagyon sokat pettingeltünk,már kitágítottam annyira,h 2 ujjam is bemenjen,de amikor oda jutottunk,h összetesszük amink van,addigra már annyira lelankadtam,h nem tudtam betenni.Egyszerűen hiába próbálkoztunk 4x is ... nem sikerült,a gumi után mindig lelankadt,pedig nagyon akartuk mind a ketten.

Aztán meg már a kedvem is elment az egésztől. Pedig sokszor van spontán merevedésem,akkor bezzeg áll,mint a cövek,akár 10-15percig is.Ebben a helyzetben azonban valahogy beijedt!XD

Tablettás módszererel pedig nem próbálkozhatunk,mert ő még csak 16 éves és szülő is kell hozzá,az meg ugyebár húzós lenne. :S

Én 18/F vok.

Kérlek segítsetek,valaki aki már tapasztaltabb!:D

Hülyék kíméljenek!


2010. aug. 10. 19:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D
2010. aug. 15. 18:18
 12/16 anonim ***** válasza:
amugy ha tényleg bele melegedtetek akkor ne csak csók hanem a melleit is maszirozd azután meg ujjazd meg 2 ujjal és ha tényleg ijen kábult a ahangulat ovszer fel és sex:) 14/f :D
2010. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nyugi az izgatással nincs probléma!:D
2010. aug. 16. 12:51
 14/16 anonim ***** válasza:

előtte a petting az alap dolog szerintem.

+ nyögjön kicsit a barátnőd a füledbe, ettől lehet jobban felizgulsz (én imádom) :D

2010. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Először gumi nélkül próbáld meg utána majd felhelyezed:) A bnőd szerintem még túl fiatal...
2010. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A 72 órást nem lehet védekezésnek használni. Az utolsó megoldásként jó, ami egy nagy hormonlöketet ad. Megterheli a szervezetet. Nem ajánlott arra támaszkodni csak néha,hogy ha pl elszakadt a gumi stb.
2010. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!