Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még, ha csak...

Szűz vagyok még, ha csak análisan szexeltem? Néha orálisan is.

Figyelt kérdés

A barátom fél a terhességtől, de utája a gumit. Ezért kizárólag a fenekembe vagy a számba teszi, úgy szeretkezünk.

Mivel ő az első pasim, elvileg még szűz vagyok???!!!


15/L


2010. aug. 4. 22:00
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
3%

Se g gből szájba megy cica?:P Az nem is k u r v á s?Csokis rudat csíped?ostoba r i b a n c vagy!:)

Ha a sörös üveg befér a kis lukadba akkor nem vagy már szűz!

Am nem vagy szűz!

2010. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Addig még szűz vagy , amíg nem járt pénisz a puncidban !!!!

Akkor is szűz vagy még, ha ujjazással átszakította volna a pasid vagy te a szűzhártyádat !

Attól vki nem veszti el a szüzességét, hogy megreped a szűzhártyája sport közben !!!! Nekem is megrepedt a Sebes hátán lovaglás közben :)), vérzett is , nem szakadt át , csak megrepedt,még mindig ugyanúgy néz ki :) de nem ez a lényeg!

Addig szűz egy lány , amíg nem járt f@sz a puncijában !


a többiről , amit írtál nem tudok mit mondani .....te tested, te életed !


egy szűz lány

2010. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%

hát, elég sok mindenkit meg lehetne húzni bioszból és egészségtanból...

egy lány csak akkor veszti el a szüzességét ha VAGINÁLISAN közösülnek, itt meg szó sincs róla...

2010. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
67%

biológilag szűz vagy, de elméletileg már nagyon nem, és sztem ezzel senki sem vitatkozna. aki análozik meg orálozik, az ne higgye azt hogy ártatlan.

én sem hiszem.

2010. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
81%
Durva, hogy manapság ez a fogamzásgátló módszer... Elképeszt a kérdés! Valóban vársz választ?
2010. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
75%

Jó lenne ha nem a hasukra csaova válaszolnának egyesek... Aki nem tud vmit ne vezesse félre a kérdezőt,utána lehet nézni,ha tényleg segítségnyújtás szempontjából írtok. Bevallom őszintén én idáig nem foglalkoztatott engem ez a kérdés,nem is tudtam rá a választ,ezért megkerestem neked az intim szótárban,h biztos választ kapjunk rá, be is másolom. Viszont tudnod kell a barátod nagyon önző srác, annyira fiatalka vagy, biztos h találsz rendes pasit az ilyennel nem érdemes együtt lenni, és az anális szexnek hosszútávon te látod kárát. Ha szeretnél együtt maradni vele beszélj vele,mert úgy vettem ki a szavadból te kipróbálnád a "normál" szexet- mi az h kizárólag csak oda teszi ahol neki jó, kényelmes.. Ne hagyd h az legyen amit ő akar csak, az se tenne jót a kapcsolatotoknak hosszútávon... üdv,sok sikert bárhogy döntesz!



Intim szótár

Szüzesség

Virginitas, virgo állapot, érintetlenség - hymen épsége. Az első közösülés (defloratio), a szüzesség elvesztése előtt a szűz leányok hüvelyében a félhold alakú szűzhártya (lásd: hymen) még ép, ebből megállapítható, hogy a leány még érintetlen. Egészen a 20. század elejéig még Európában is igen fontos szempont volt, hogy a leányok a házasságba szűzen menjenek, de az 1960-as évek szexuális forradalma után a lányok szüzessége egyes társadalmakban igencsak leértékelődött, miközben más populáciokban, vallási közösségekben és a férfiak jó részének szemében a jelentősége megmaradt. A szüzesség tágabb értelmezése nem csak a szűzhártya épségét takarja, hanem a szexuális érintetlenséget, szájon át történő közösülés (orális szex), végbélen keresztül történő közösülés (anális szex) és a testtel, kézzel, egyéb testrészekkel történő kielégítés (petting) tagadását is. Így a fogalom inkább filozófiai, pszichológiai jelentőségű, hiszen a hymen épsége az egyéb szexuális aktivitási formákat nem bizonyítja, ennek ellenére számos, a szüzesség visszaállítását szolgáló hymen plasztkai műtétet végeznek világszerte, akár a nászéjszakán bevethető, beépített vérzést imitáló tasakkal, és a hüvely hymenalis sebészi plasztikájával. Mindez azt bizonyítja, hogy a szüzesség jelentősége ma sem elhanyagolható.

2010. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"A barátom fél a terhességtől"

Akkor ha a kedves barátod annyira fél a terhességtől, húzzon a f*szára gumit, vagy vegye elő a pénztárcáját és váltson ki neked gyógyszert, ne csak a seg-edbe meg a szádba pakolássza a f*szát.

2010. aug. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
49%
22:54 visszautasított egy szőke csaj?
2010. aug. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézőpont kérdése.
2010. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%

Igen az vagy még !!!!!!!!!!!


[link]

2010. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!