Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15évesen akarok szexelni?!

15évesen akarok szexelni?!

Figyelt kérdés
hali 15/F vagyok és nagyon szeretnék sexelni gondoltam,hogy veszek magamnak egy k*vát...de azis nemkis pénz...haverok közül szintee senki nem szűűz HELP pls...sztetek gáz k*vázni???:/:/ van egy nő őis k*va 40éves és asszem bele szerettem mert a sulinktól nem messze árulja magát és vele cigiztem...
2010. aug. 1. 13:11
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
100%
A szomszéd kutyája/macskája ingyen van... nem is pofázik vissza, de arra vigyázz, hogy nehogy elkapja a lécet sem a karmaival, sem a fogaival. De ha hardcore vagy, akkor nem muszáj nőstény állattal csinálni.
2010. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
75%

Szerintem is szerezz inkább egy barátnőt...

A szüzesség elvesztése mély nyomot hagy egy emberben.Nem hiszem,hogy túl kellemes lesz visszagondolni arra,hogy egy ribanccal vesztetted el.De a te életed,nem ismerlek,nem akarok beleszólni.Azt csinálsz,amit akarsz.De én a helyedben még várnék.

2010. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Várj még úgy 2-3 évet!!! Már 15 évesen nem bírsz magaddal, hihetetlen!
2010. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
pedig nem bírok magammal..azért gondoltam ribit mert z érti a dolgát szal az első tuti jóóó:D:$
2010. aug. 1. 14:01
 15/36 anonim ***** válasza:
67%

Kamuszagot érzek....


De azért válaszolok.


1. Ha korodbeli lány lennék, megállás nélkül röhögnék a barátnőimmel azon,hogy milyen szánalmas vagy. (sorry, tényleg az vagy.)


2. 40 éves qrva??? Ennyire xarba se veszed magad???


3. Kis porbafingó, taknyos kölyök vagy még,ne akarjál szexelni.


Na, figyelj ide fiacskám. Ezzel a hozzáállással max a jancsit fogod simogatni egész életedben, mert hogy épelméjű nő 10 méteres körzetbe kerülni fog, az biztos.

Ha itt lennél, még jól szájon is baxnálak, hátha attól észhez térsz.

2010. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
64%

Jaj, még valami.


Gondolkoztál már azon,hogy a haverjaid miért nem szüzek? Talán mert több értelem szorult beléjük, mint beléd...

2010. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
anyudnak üzenem legközelebb ő veszi a gumit..
2010. aug. 1. 14:09
 18/36 anonim válasza:
100%

Ez most tényleg komoly ? :|

xD..



Szerintem is keress inkább egy barátnőt!

Ne egy 2x annyi idős nővel próbálkozz!

2010. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:

te tényleg ennyire hülyevagy???:O

anyád lehetne már nemazért..

gyere le ide majd kezelésbe veszünk pfff

2010. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
hol lax?
2010. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!