Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy könnyebb...

Mit tegyek, hogy könnyebb legyen az elsö együttlét a baratnömel?

Figyelt kérdés
Már egy ideje beszélgetűnk rola hogy mikor legyen nekem(17 éves) is és neki(16 éves) is ez lesz az elsö és mit tegyek azért hogy a leheto legjob legyen ne rosz emlékekel gondojon visza rá és na persze ne fájon neki anyira elsösorban lanyok segtisetek de fiuk is esetleg tapasztalat kösz elore is (bocs nem a legjob vogyok nyelvtanbol)
2008. nov. 21. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Több ezerszer lett már feltéve ehhez hasonló kérdés. Használd a keresőt
2008. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
...és a helyesírási kéziszótárat...
2008. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Szeretitek egymást, tehát mindenképpen szép emlék marad.

Amúgy ne tervezzétek el előre, legyen inkább spontán, ne egy buli után bepiálva (ha emlékezne is, nem lenne hűdeszép emlék)és legyél gyengéd. Az tényleg fontos. :)

2008. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Most miért kell azért lepontozni, mert leírtam hogy használja a keresőt??? Gratulálok!
2008. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, leírom a tapasztalataimat.


Nekem nem fájt az első alkalom, és nem is féltem tőle. Mindketten szüzek voltunk, elég sokat pettingeltünk előtte. Ez fontos, mert így megismeritek egymást. A barátnőd részéről fontos a lelki készülés, ebben sokat kell segítened neki. Beszélgessetek róla sokat, hogy mit szeretne, szerezzetek be időben óvszert, ha fél, akkor nyugtasd meg. Nem szabad elhinnie, hogy az első mindenkinek fáj, mert ebben sok tényező közrejátszik, elsősorban a szűzhártya alakja (ezt meg is lehet nézni), másrészt, hogy mennyire görcsös a lány. Ha netán nem megy elsőre, akkor ne erőltessétek, pettingeljetek még egy darabig.


Ha kérdésed van még, írj nyugodtan, válaszolok.

2008. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Légy gyengéd vele,ez a legfontosabb.Először az ujjaddal próbálkozz 1,2 esetleg 3 ujj és akkor már szinte biztos hogy könnyen be tudsz hatolni

sok sikert!?;)

2008. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!