Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tehető a barátnőm...

Hogyan tehető a barátnőm puncija tágabbá? Mit lehet tenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szerintem a barátnőm puncija eléggé szűk , ezért is nagyon fél az első alkalomtól , hiszen úgy gondolja h ha ennyire szűk akkor nagyon fog neki fájni. Próbálkoztunk már többször is pettingnél újazással (1 újjal ) , de az is fájt neki , s élvezni leginkább csak a kis ujammal tudta.Ja és próbálkoztam betenni neki s alig a péniszem hegye fért neki be, s azt mondta h az is fájt neki. Pedig rendesen felizgattam...

Mit lehet tenni? Mivel próbálkozhatnék még?(komoly válaszokat várok)


2010. júl. 17. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon szúk voltam... de mondtam neki, ne szarozzunk: dugjon meg, de istenesen. így is lett, hát eléggé fájt, ed azóta minden szép:) 18L
2010. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a rendesen felizgattam mit jelent? benedvesedett eléggé? ha ez a probléma, próbáljátok ki síkosítóval. egyelőre maradjatok az ujjazásnál, fokozatosan tágítsd neki közben belülről. nekem anno az vált be, ha a barátom elkezdte simogatni a mellbimbóimat előtte :)
2010. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felfújsz benn egy lufit :)
2010. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ne 8 évesekkel kezdj. :D
2010. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azért fáj neki, mert nagyon izgulsz és feszíti az izmait is , lehet ő azt nem érzi, de nagyon sokszor azért fáj az első , mert az izmok fájnak, nem a szűzhártya átszakadása !

Fontos, hogy ellazuljon, ezt hosszú pettinggel tudod elérni, és hogy kikapcsoljon, ne gondoljon rá, hogy fájni fog !

2010. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha tényleg le akar vele feküdni.. akkor azt a fájdalmat ki kell bírnia.. én is így voltam az első és a második behatolásnál.. de utána minden jó lesz és élvezni fogja.. csak beszéljétek meg egymással, hogy neki így jó-e.. amúgy nem az a fúú. de nagy fájdalom..kicsit ég.. meg szúr.. de aztán az első behatolásnál kitágul.. próbáld meg kicsit erőszakkal.. de ha látod rajta hogy nagyon nem bírja akkor tartsd benne addig ameddig eljutottál.. és várd meg ammedig kicsit megnyugszik és folytasd... remélem segítettem. 18/L
2010. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egyszerüen csak fokozatosan kell elöször egy ujjal aztán 2vel éés télleg probáljatok sikosítot használni és jól lazítsd el a láányt!
2010. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!