Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány visszautasított,...

Ha egy lány visszautasított, akkor miért szemezik utána is?

Figyelt kérdés
Sokáig bátorított, szólt hozzám, én vissza, beszélgettünk is, de amikor én kezdeményezek, akkor zavartan viselkedik, és hárít. Lányok, mikor viselkedik így valaki? Lehet, hogy fél és bizonytalan? Nem rosszindulatú, és annyit tudok róla másoktól, hogy nem tenne ilyet, csak azért, hogy hülyítsen.
2015. máj. 10. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudja, hogy mit akar.
2015. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok...

Van esélyed nála, csak bizonytalan

2015. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jól esett. :) Akkor mesélhetnél kicsit magadról, csak hogy tudjam mivel lehetne továbbvinni a dolgokat.. ;) Bár lehet, hogy ő nem akar kapkodni, és akkor én sem akarom belerángatni semmibe sem. Az is lehet, hogy neki most túl direkt, ha én lépek...
2015. máj. 10. 08:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami. Bizonytalan magában, vagy bizonytalan bennem?
2015. máj. 10. 08:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Vélhetően mindkettő.
2015. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát értem, de így nem halad, és nem fog kiderülni. Ezek szerint félhet attól is, ha kiderül, hogy nem működik.


De mégis mit lehet tenni? Azt mondják ne foglalkozzak vele, mivelhogy hárít. Én nem akarom hülyíteni, más lány meg nem érdekel.


2-es: Ez ilyenkor félelem, vagy bizonytalanság? Ki lehet váltani egy ilyen lánynál azt, hogy lépjen valamit, vagy ilyenkor jobb kivárni az időt, hogy eldöntse magában a dolgokat? Lehet, hogy csak több benyomást szeretne rólam, de nem akar direktbe ismerkedni.

2015. máj. 10. 09:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy szégyenlős? Hány évesek vagytok? Volt már barátja ezelőtt? Lehet nem tudja hogy mit mondjon, hogyan viselkedjen, amikor kezdeményezel. Szerintem dicsérgesd őt, dicsérd meg hogy milyen csinosan néz ki, jó a haja, jó a ruhája, stb.. de próbáld úgy, hogy nem hozod túlságosan zavarba őt, aztán majd oldódik.
2015. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szégyenlős, de inkább zárkózottnak mondanám. Nem az a fajta, aki kapkod, vagy belerohan bármibe. Én sem vagyok ilyen. Ő csípőből reagál, és általában olyanokat, amire nem számítok. Így én sem tudom mit reagáljak, aztán mindketten zavarban leszünk, és se kép, se hang. Pedig nem vagyunk gyerekek, és ez nagyon zavaró, mert kb majdnem filmbe illőek ezek a kínos helyzetek. Gondoltam rá igen, hogy dicsérem, csak ez meg nem jön úgy belőlem spontán, és én nem vagyok ilyen, azt gondolhatja minden lánynak megdicsérem haját.. nem szeretném ezt a benyomást kelteni.
2015. máj. 10. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján valószínűleg bizonytalan, de a miértet nehéz megsaccolni. Jó lett volna ha megírod, hány évesek vagytok, kicsit könnyebb lenne véleményt mondani. Más okból viselkedik így egy 15 éves és más okból mondjuk egy 23.
2015. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
30-hoz vagyunk közelebb. Nem arról van szó, hogy adott két lúzer, hanem inkább hogy nem mozgunk egy társaságban.
2015. máj. 10. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!