Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Nektek bejönne az ha...

Férfiak! Nektek bejönne az ha egy idegen lány odamenne hozzátok a buszmegállóban beszélgetni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hosszú útra indultam,és már a buszmegállóban észrevettem egy nagyon helyes fiút,és szerencsémre beült mellém a buszon.Aztán elaludtam a buszon,de közel hozzá, a karunk összeért jó érzés volt.Bár sajnos nem nyitott egyikünk sem beszélgetést,azt sem tudom hogy neki mennyire jöhettem be.Viszont megfogadtam ha újra látom,odamegyek hozzá.Csak félek attól hogy van barátnője.

Vagy az is átfutott az agyamon hogy leszállás előtt odaadnék a kezébe egy cetlit a nevemmel és az elérhetőségemmel.Mit gondoltok erről ?

21/l


2015. máj. 7. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én hazafelé buszon jót dumáltam egy szimpatikus csajjal.

Azóta is bánom, hogy nem kértem el a számát. Szerintem odaadta volna.

De ha ő nyomta volna a kezembe annak is örültem volna. Nem ciki, és biztos felhívom.

2015. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Máskor te is előbb gondolkozol,akárcsak én ;)
2015. máj. 7. 15:40
 3/7 datass ***** válasza:

Végre egy lány aki mer kezdeményezni!


Respect :)

2015. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még csak próbálkoznék,de köszi a bíztatást. :)
2015. máj. 7. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Bejönne. :) Viszont annak nem örülnék, hogy ha kiderül, hogy van barátnőm, akkor már nem is érdeklem az illetőt.


22/F

2015. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valószínű ha van barátnője a szóban forgó személynek,nem lennék pofátlan elszedni a pasiját. :D
2015. máj. 7. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Bejönne, ha a csaj szép de igazából én idén még nem is ültem buszon szóval szinte 0 az esélye az ilyennek
2015. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!