Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy lány...

Szerelmes vagyok egy lány osztálytársamba. Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés
16F,16L. Nem mertem eddig oda menni hozzá, mert mindig a barátnőjével van. És azt sem tudom, hogy mit mondhatnék neki.
2015. máj. 5. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk, mert szerencsétlen esetben katasztrófát okoz. wink.
2015. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a vadászmtippjeid, de azért köszi.
2015. máj. 5. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem vadásztippet mondott, hanem egy jó tanácsot, de végülis nem kell megfogadni, majd megtapasztalod..
2015. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát mivel a 21. századot írjuk, ezért ha Facebookon ráírsz, és még az elején tisztázod vele hogy tetszik neked akkor még a friendzone-ba se kerülsz. De ha nem sikerül akkor egy katasztrófa lehet, vagy ha olyan a helyzet akkor nem változik semmi.
2015. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Katasztrófa: ha az osztályon belül nem senkik vagytok (mindketten!) akkor még az se kell, hogy összejöjjetek, már az elég, hogy kétt pártra szakadjon az osztály. wink. Értem én, fenenehéz dolog, de házinyúlra nem szabad lőni. Akkor sem, ha az a legszebb.
2015. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!