Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet ismerkedni 25 év...

Hol lehet ismerkedni 25 év fölötti férfiakkal? (25-32 közöttiekkel)

Figyelt kérdés

Azt a választ hagyjuk, hogy itt, meg neten, mert oké, de ezen kívül?

22 évesen egyértelmű volt, hogy elmegy az ember bulizni, meg ott az egyetem, rengeteg rendezvénnyel. De egyetemi buliban csak nálam fiatalabbak vannak. Én meg tőlem idősebbekkel szeretnék ismerkedni. SZEMÉLYES ismerkedésre hol lehet lehetőség?

25L


2015. máj. 5. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hétvégén Bp-n bulizunk a srácokkal

Csak egy a gáz

38f vagyok...

2015. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat! :)

Akkor ugyanott ismerkedek, ahol eddig. :)

Az a gond, hogy fiatalabbnak nézek ki, és a 20 év körüli srácok találnak be az ilyen helyeken. De velük már sokszor megjártam.

(múltkor a pultos nő elkérte a személyimet és azt hitte mikor azt mondtam már 25 is múltam, hogy gúnyolódok)

2015. máj. 6. 14:35
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Remélem ennek azért örülsz, hogy fiatalabbak nézel ki, és elkérik a személyid, kevés jobb dolgot tudok elképzelni egy nőben, mint, hogy érett a gondolkodása, de közben fiatalos a megjelenése :)
2015. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!