Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet manapság kedves és...

Misi0023 kérdése:

Hol lehet manapság kedves és értelmes lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elég közhelyes kérdés de megpróbálom megfogalmazni amire gondolok :)

Tudom, hogy mindenhol ki lehet fogni meg a sors és a szerencse bla bla....

Véleményekre és sztorikra vagyok kíváncsi.

23 éves pasi létemre nem vagyok a netes ismerkedés híve, főleg nem a facebook-on. A bulikban, mind mondani szokták, normális csajt nehéz kifogni, persze a kivételekkel tisztában vagyok. Főleg olyan helyekre, szitukra vagyok kíváncsi, ahol élőben lehet értelmes lányokat megismerni. Nehezen tudom megértetni magam de ilyenre gondolok, mint pl egy kávézó vagy a megint csak közhelyes könyvtár :D :)

Vidéki vagyok egy város közelében, sajnos néha kevés szabadidővel. Ebbe a városba pl milyen helyekre nézzek be közbe-közbe ahova mondjuk szingli csajok is járnak a szabadidejükben? Nem ilyen "vadászós" dologra kell gondolni a benézek alatt hozzáteszem.

Mint írtam, nehezen tudom megértetni magam így írásban szóval nézzétek el és a hülye kommentekkel hanyagoljatok pls ;)


2015. máj. 4. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
En telen a jegpalyan ismerkedtem srac koromban, nyaron meg a strandon. De jok lehetnek a nagyossznepi programok, amator sportrendezvenyek, fesztivalok.
2015. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az álomvilágban :)
2015. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdést tettél fel Misikém, engem is érdekelne hol lehet, mert neten nekem se jött még be semmi.
2015. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álomvilág az tök jó, csak az az egy baj van vele, hogy fel kell ébredni. :/
2015. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!