Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A prostiknál van korhatár?

A prostiknál van korhatár?

Figyelt kérdés

Tehát megkérdezik a koromat?

Én elég fiatal vagyok, és eléggé "babaarcom" van, szóval még fiatalabbnak látszom a valódi koromnál...


Illetve mennyibe kerül egy "menet"?

Hova vigyem, ha itthonra nem hozhatom, autóm pedig nincs?


2015. máj. 1. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok prostti fogad, szóval te mész hozzá illetve leszarják hány éves vagy amíg fizetsz.
2015. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszlanyok.hu
2015. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogják elkérni a személyidet, és te is mehetsz hozzájuk.
2015. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs,valaki 50 évesen is ezt csinálja.A tarifába beszámolod mondjuk egy motel szoba árát,és ott találkoztok,biztonságosabb.Vagy vannak szobák órára kiadva elég sok helyen,titkos viszonyt folytatóknak.Kb. 3-4 ezret kérhetnek érte.Elkérsz egy óráért 12 rugót,és mondjuk 8rugód megmarad tisztán.
2015. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy látom páran félreértették a kérdést, mondjuk, szerintem elég egyértelmű..


Nem én akarok prosti lenni, hanem én akarok prostizni...

2015. máj. 1. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt egyértelmű :D Nem fogják megkérdezni a korodat. Az ár meg változó,de közli veled úgyis telefonban.Hozzá fogsz menni lakásra.
2015. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!