Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy minél...

Miért van az, hogy minél bunkóbb vagyok valakivel, annál inkább közeledni próbál az illető?

Figyelt kérdés
Alapból kedves vagyok az emberekkel, a bunkóságot végső kétségbeesésemben szoktam alkalmazni. Pl. amikor nem hajlandó megérteni, hogy nem jön be, pedig normális stílusban közöltem vele, de nem veszi komlyan. Ilyenkor szoktam gúnyolódni, próbálom megsérteni, hátha megutál, de annál kitartóbban nyomul. Miért?
2015. ápr. 25. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az embereket vonzza a rossz főleg a nőket
2015. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és hetero. :)
2015. ápr. 25. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasiknál is így van, gondolom vonzóbb vagy a szemükben, hogy küzdeni kell érted.
2015. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam soha nem volt ilyen, ha normális stilusban közlik, elhúzok, ha meg bunkó (mondjuk elsőre, éppen megismertem) akkor meg elfelejtem
2015. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!