Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek elegendő? Keressem...

Szerintetek elegendő? Keressem gyakrabban? Ti hogyan csinálnátok? Van valamilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
A suliból nagyon megtetszett egy lány, így elhívtam sétálni. El is mentünk, tök jót dumáltunk, ezért elhívtam egy újabb találkozóra (igent mondott), ami az említett séta után egy héttel később esedékes. Egy suliba járunk, de nem találkozunk az iskolában, mivel mindig máshol van óránk. Délután meg csak hetente egyszer érünk rá találkozni. Szerintetek elég ennyi, így még nagyon az elején? Vagy ezen ne is gondolkodjak, mivel majd ha alakul valami, akkor úgyis megtaláljuk a módját, hogy gyakrabban találkozzunk? Az interneten keresztül nem szeretném megismerni, mert úgy gondolom, hogy élőben kell az ilyet csinálni. A találkozók előtt totál nem ismertük egymást. Ő 16, én 17 éves vagyok.

2015. ápr. 23. 20:19
 1/2 anonim válasza:
Helyes, hogy nem a facebook alapján akarsz ismerkedni. Az elején elég a hetente 1-2 talizás, majd ha már "szorosabb" kapcsolatba vagytok akkor többször is talizhatnátok, így esélyes arra, hogy a 6. 7. találkozásnál elhívd randizni :)
2015. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előző válaszoló vagyok!

És akkor talán már a csajszinak se az jönne le, hogy fú de rámenős vagy. Mindent a maga idejében! Nem szabad elkapkodni mindent :)

2015. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!