Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mennyire zavar titeket...

Lányok mennyire zavar titeket ha a fiún akivel találkoztok van egy kis pattanása? meg pár bőrhiba? Kort is létszíves .

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 11:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A pasival akivel találkoztok Vannak pattanásai...
2015. ápr. 23. 11:39
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha ez a legnagyobb hibája, hozzá megyek feleségül :)

Viccet félretéve: senki sem tökéletes, egy-két pattanás, meg bőrhiba igazán nem a világ vége.

20/L

2015. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mért milyen hiba ami nagyon zavar ?
2015. ápr. 23. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar, nekem is van szinte mindig néhány patti.
2015. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért pl egy nagy, sárga pattanás tud elég undi lenni, de ezek olyan dolgok, amiken lehet javítani. Lehet, hogy sok pasi cikinek gondolja (nem értem, miért ciki az igényesség), de el lehet menni egy kozmetikába, ahol kitisztítják az arcbőröd, kinyomják a pattanásokat (esetleg ha pl összenőtt szemöldököd van, azt is megcsinálják).

Nekem ezek a dolgok nem azért taszítóak, mert maga a pattanás undorít annyira, hanem azért, mert a srác nem tesz érte semmit, nem igényes magára.

2015. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha van egy seb az arcán ?
2015. ápr. 23. 11:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna egy seb. Talán még szexi is :)
2015. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nem undorító, csak tegyen érte, hogy eltűnjön onnan és ne előttem kezdje nyomogatni, mert volt már rá példa... Meg például azt sem szeretem, ha felbívja rá a figyelmet, hogy: "nézd, van egy pattanásom" Mintha én nem látnám -.-
2015. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De gondolom ha tetszik a pasi akkor nem azt nézed, meg az eltűnik és jobb lesz ..
2015. ápr. 23. 12:49
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

A pasi nem tökéletes, ergó selejt. A mai nőkben semmi empátia nincs és csak Mr. Tökéletes az ember számukra. Eggy darab pattanással nem fogok elzarándokolni a kozmetikushoz, amikor pár nap alatt elmúlik. Ez nem igénytelenség, hanem spórolás, idő és pénz spórolás. Ha sok van és rondák, akkor már megéri a kozmetikus.

Persze a tipikus fiatal magyar nőnek az élet kb. ingyen van. 24-25 éves korukig ott rohadnak valami büfé-ruhatár egyetemi szakon és apuci-anyuci-pasi eltartják őket, ők pedig szórják a pénzt. Apropó ez is egy pénz teszt, mennyira vagy tömött apukám? Nem jársz naponta kozmetikushoz, húúú csóróóó...

2015. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!