Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak azért mondja, hogy szép...

Csak azért mondja, hogy szép vagyok, hogy megfektessen, de csak azért akar megfektetni, mert (neki) szép vagyok. So what?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom, hogy nem vagyok szép, alacsony vagyok, az arcom nem tetszik nekem, a testem elmegy, vékony vagyok, mondjuk lapos is. Ha mondják, bár nem szokták, akkor nem hiszem el, mert én tudom, hogy nem. Ma az utcán ez volt egy srácnak második mondata hozzám, hogy milyen szép vagyok. Nyilván csak meg akar fektetni. De azért még elhihetem neki, mármint, ha nem tartana szèpnek, nem akarna semmit, ergo nem akart volna beszélni velem, nem? Pasik! Magyarázzátok meg az ellentmondást. Ne utáljatok azért, mer leköptattam szegényt. Nem hittem el, mert ma ráadásul 2 pattim is van, meg a hajamra is ráférne a mosás, meg nincs önbizalmam.
2015. ápr. 22. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez kép kell. Máshogy nem tudjuk megmondani
2015. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az lehet igaz, h meg akar fektetni..

De attól még h te nem tartod magad szépnek, még lehet h az vagy..:)

2015. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha meg akar fektetni, akkor nem lehetsz csúnya

Ha igazat mond, akkor meg pláne

2015. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Qrvára unatkozol ugye kicsim!?
2015. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván azért nálad próbálkozott, mert te tetszettél neki. Gondolom, nem mazochista, hogy direkt olyan lányokkal ismerkedjen, akiket rondának talál :)

Egyébként meg minden pasi azért is hízeleg, mert meg akar fektetni.

2015. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 sztem is ez all fenn, es ha mar pattinal tartunk, nekem a tokomon van, oke??
2015. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehetsz bármilyen ocsmány, mindig akad egy elkeseredett, kiéhezett pasi.
2015. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!