Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez azt jelenti, hogy mar nem...

Ez azt jelenti, hogy mar nem szeretem?

Figyelt kérdés
Volt baratommal szakitottunk tobb ev utan, nagyon szenvedek meg most is a hianyatol, tokeletes volt nekem de elkenyelmesedtunk es sajnos nem probaltuk megoldani a dolgokat, nagyon faj, hogy foleg az en hibambol hagytuk veszni amink volt. Azota nem eszek, nem alszok mentalisan elegge kivagyok. Par napja azonban egy buliban nagyon megtetszett egy srac es en is neki nala aludtam (nem igy terveztem de nem volt mas valasztasom), csoknal tobb nem tortent egyutt toltottunk egy fel napot es jol ereztem magam persze sokat gondoltam az exemre kozben de jo volt. Akkor ezek szerint mar nem szerelmes vagyok csak az emlekek gyotornek? Szerintetek?
2015. ápr. 20. 03:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha gondolsz ra akkor meg szereted. De legalabb is fontos neked.

Es meg legalabb 1 evig gyotorni fog az emleke, ne aggodj.


18/f

2015. ápr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!