Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek bejönnek az...

Lányok nektek bejönnek az ilyen srácok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy vannak még köztetek olyan csajok akinek bejönnek az udvarias, tapintatos srácok, nem pedig a bunkó egoisták, félreértés ne essék, nem vagyok az a kiközösített, aki figyelemre vágyik, csak szimplán érdekelne, hogy mennyire változott meg ez a generáció az előzőhöz képest, ahol az ész, a viselkedés számított, nem pedig, hogy kinek mennyi pénze van.

2015. ápr. 13. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
balek tipus vagy
2015. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jófiú szindróma :F imádom az ilyet. :D Eddig mennyi hölgynél próbálkoztál barátocskám?
2015. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az őszinte srácok jönnek be, akik se nem bunkók se nem állandóan óvatos tapintatoskodók.
2015. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kellenek a kedves fiúk lelki szemetesnek! ha bunkó tirpák vagy akkor vagy a férfi! régen ami menő volt az ma ciki ami régen ciki volt az a menő!
2015. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Tudod,egy nagyon csinos(mit csinos,knrva dögös,egyszerűen büntet ahogy kinéz) lánytól megkérdezték,hogy mit gondol a "mai" fiúkról.Erre a válasza:Kihasznál,megvet,átbasz és mégis ő kell...ez tökéletesen elmond mindent asszem :)
2015. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ma 23:29 true story
2015. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyire buták vagytok...
2015. ápr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
17 éves lány vagyok, imádom a divatot, szeretem ha jól nézek ki ezért csak a bunkó pasik "nyomulnak" rám, pedig utálom az olyan fiúkat...Igen kockulok és imádom a horrort, imádok sörözni stb, még is nőcis a külsőm így sok fiúnak bejövök de engem csak az udvarias, kedves fiúkat szeretem, szerintem a külső nem számít, imádom az udvarias,romantikus fiúkat... Szóval érted? :)
2015. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kaarina válasza:
Nekem pont az ilyen típusú fiúk imponálnak. Nem szeretem ha egy fiú a bunkó-macsó stílusával próbál bevágódni.
2015. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az a véleményem mint Marcelinne-nek! :)
2015. ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!