Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon bejelölni, ráírni...

Facebookon bejelölni, ráírni ismeretlen nőkre, lányokra bunkóság?

Figyelt kérdés
nem feltétlenül ismerkedni, csak pl megdicsérni, hogy milyen csinos, jól áll neki ez az, stb, stb tehát gyakorlatilag bókolni?

2015. ápr. 11. 21:36
1 2
 11/16 anonim válasza:
9-es vagyok. Köszönöm :) Én mindenkit biztatok, hogy tegyen úgy, ahogy én :) Én nő létemre bejelöltem, ráírtam, hogy "ne haragudj, hogy bejelöltelek, véletlen volt", aztán el is indult a beszélgetés. Tudom, gáz, de a világ legboldogabb embere lettem.
2015. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én is így találtam meg a vőlegényemet! Bejelölt, se előtte-se utána nem jelöltem vissza senkinek aki így bejelölt és rámírt random. Első pár nap után úgy éreztük mintha ezer éve ismernénk egymást. Azóta mintapéldányok lettünk a baráti körben :D A valóságban nem volt nagy táv köztünk de kb sose találkoztunk volna. Szóval sose tudhatod :)
2015. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
jah nekem is lett mar baratnom igy. ha jo kepedi vannak, latszik hogy normalis vagy, akkor siman visszairhat a lany.
2015. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, de nem minden lány értékeli.>< Nem arról van szó, az én büszkeségemnek is jól esik ha egy fiú bókol, akkor is ha csak az interneten teszi. Eddig rendben lenne, de engem valahogy rettenetesen zavar a helyzet, hogy olyasvalakivel beszélek, aki csak a képeimről ismer. Az ilyenekkel nem tartom a kapcsolatot, mert zavarban leszek, nekem ez kényelmetlen. Gyalog is azóta járok, mióta az idegen srác a buszmegállóból elkezdett írogatni...
2015. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Én személy szerint nem szeretem, ha facebookon idegenek bejelölnek, írogatnak nekem, pláne, ha egyből közlik, hogy milyen csinos vagyok.


Ellenben ha az utcán jön oda egy nekem is szimpatikus srác és közli ugyanezt, sokkal jobban esik. De ha már ismerkedés, jobb ha általános dologgal indít. (Pl. megkérdezi mit olvasok, szeretek-e egy adott dolgot, vagy bármi.)


16/L

2015. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor bunkóság, ha ronda vagy.
2015. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!