Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan 14-17 éves fiúk,...

Vannak olyan 14-17 éves fiúk, akik amellett, hogy kedvelik a klasszikus zenét, viszonylag jól is néznek ki?

Figyelt kérdés
Valamiért alap nálam, hogy egy fiú értékelje a klasszikus művészeteket, művelt legyen, a külsője pedig megüsse az átlagos szintet. Általában azok a fiúk, akikre igazak a fenti állítások, nyomik. Miért?

2015. ápr. 10. 22:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

írj privit ;)

hogy hívnak? hol laksz? :)

17/f

2015. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 October15 ***** válasza:

Miért lenne felszínes?

Művelt legyen: Nem nagy kaland.. bár én inkább az értelmes emberekre esküszöm.

Nézzen ki valahogy: nyilvánvalóan nem árt.

Klasszikus művészetek: Remélhetőleg neki is van némi köze hozzá és szimplán 1 közös pontot akar. Nem annyira eget verő.


Kérdező: totál eltévedtél. :D Szimplán azt mondtam, hogy a klasszikus művészetek szeretetének nem függvénye és nem is következménye a műveltség. Szimplán ízlés kérdése és a kettőt jó érzésű ember nem keveri. :) Bár tény, hogy nem vagyok 14 úgyhogy az értékrend nyilván nem azonos.


A kérdés viszont adott: Tegyük fel, hogy van olyan [nyilván van csak találkozni is kellene vele] emberke aki ezen 3 kritériumnak maradéktalanul eleget tesz: mi jár cserébe?:)


Nem mellékesen ez azért annyira távol áll a GYKtól, hogy huhuu.. :D

2015. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nincs felétek zeneművészeti szakközép? A zenesuli környékén is körülnézhetsz, bár ott elég sok az általános iskolás.
2015. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

a klasszikus zene szeretete valoban nem egyenlo a muveltseggel

nem ok-okozati osszefuggeskent irtam ezt, nem ugy ertettem, hogy szereti a klasszikus zenet, tehat muvelt

viszont annal a pontnal, ahol bovebben ki akartam fejteni, mire gondolok, tenyleg elkanyarodtam a zenetol a muveltseg fele

sajnalom:D

2015. ápr. 10. 22:45
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem azok. Érdekes módon csak olyanokkal találkozol, akik igen. Mármint, semmi összefüggés nincs a kettő között. Vagy kezdjük ott, hogy mindenkinek más az izlése. Ami neked nyomi, az valami másnak álombarát. Aki neki nyomi, az neked lehet a szőke herceged. Izlés kérdése. A másik pedig, hogy hány ilyen sráccal találkoztál? Zenesuliba járok, nálunk mindenki szereti a komolyzenét, és mivel az osztályomban szinte mindenkinek van barátnője/barátja, ezért nem hinném, hogy mindenki taszitóan néz ki. Nem lehet, hogy benned van a hiba?
2015. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 October15 ***** válasza:
Utolsó: Hmm én vagyok a világon az egyetlen ember aki zongora mellett hülyét kap a komolyzenétől? [Na jó azért van egy-kettő pl 20. századi ruszki aki azért össze hozott ezt azt de itt meg is áll az érdeklődési kör.]
2015. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Írhatsz :) (17F)
2015. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Értékelem a klasszikus zenét de nem hallgatok csak egyfajtát inkább olyat ami mögött rejtőzik jelentés is (bár igaz hogy inkább a rap vagy a rock ze éket vonzóbbnak találom néha a klassziknál). Értelmesnek gondolom magamat, csúnya sem vagyok de azért írhatsz...:)
2015. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van. A baratom :D
2015. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!