Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy fogjam meg egy lány seggét?

Cyrano kérdése:

Hogy fogjam meg egy lány seggét?

Figyelt kérdés
Itt ülünk a szobámban és meg szeretném fogni a seggét mit csináljak hogy megfoghassam????
2015. ápr. 9. 16:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ne először a seggét fogd meg hanem állj hozzá közel és mondd neki hogy tetszik, utána egy szájrapuszi és onnan már mehet a dolog :D
2015. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 RENI THE AWESOME válasza:
100%
Szerintem, hogyha már megfogod akkor markold meg is jól. Ígyis-úgyus leb_sz neked egyet, akkor meg jól csináld.
2015. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A kis 13 éves gyerek mit akar itt? :D
2015. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
13 évesen is meg mertem fogni a seggét a csajnak, szóval a kérdés van rosszul feltéve, dumálj vele, mássz bele a zónájába utána ha megfogod neki akkor nem fog bántani.
2015. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Ilzador válasza:
100%
Szerintem állj elé és markold meg jobb kézzel fontos hogy jobb kézzel markold meg na szóval elölről markolod és ezt kell mondani beszédnél hangerőnél egy kicsit halkabban hogy egyfajta erotikus hanglejtést kapjon "jó a segged (hatás szünet) de áruld már el nekem nem fázik a pinád"
2015. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!